PromaxBDA відзначив титри до проекту «Діти перемоги» у своєму дайджесті

На сайті міжнародної премії вподобали ідею, які «1+1» розробив до документального фільму Світлани Усенко.

До Дня пам’яті та примирення, 8 травня, телеканал «1+1» показав фільм «Діти перемоги», присвячений найдраматичнішим сторінкам української історії. Автор фільму Світлана Усенко зібрала історії шести героїв з різних куточків України, які будучи дітьми стали свідками масштабної трагедії з 1939 по 1945 рік, опинившись в епіцентрі війни.

Loading...

На початку фільму у повітрі кожна дитина крейдою малює картину. Але малюнки являють собою дещо більше, ніж просто зображення: кожен з них демонструє щось дороге з того, що діти втратили під час військових дій. Ідея та її втілення відзначені у дайджесті Hot Spot на сайті міжнародної премії PromaxBDA.

На початку травня дві промо-кампанії «1+1» вже потрапили до фіналу PromaxBDA Global Excellence Awards 2017. Змагатися за золото престижної премії будуть промо спецпроекту «25 років незалежності» та фільму «Розщеплені на атоми».

Нагадаємо, що навесні телеканал «1+1» отримав золото міжнародної премії PromaxBDA Europe Awards 2017 за промо-кампанію фільму «Розщеплені на атоми». Для неї маркетинг-командою 1+1 медіа було знято окремий відеоролик, а також проведено міжнародну соціальну ініціативу під назвою «День, коли ми втратили все».

Титри до фільму «Діти перемоги» можна переглянути тут.

Більше новин