PromaxBDA відзначив титри до проекту «Діти перемоги» у своєму дайджесті

PromaxBDA відзначив титри до проекту «Діти перемоги» у своємі дайджесті

На сайті міжнародної премії вподобали ідею, які «1+1» розробив до документального фільму Світлани Усенко.

Поділитися:

До Дня пам’яті та примирення, 8 травня, телеканал «1+1» показав фільм «Діти перемоги», присвячений найдраматичнішим сторінкам української історії. Автор фільму Світлана Усенко зібрала історії шести героїв з різних куточків України, які будучи дітьми стали свідками масштабної трагедії з 1939 по 1945 рік, опинившись в епіцентрі війни.

На початку фільму у повітрі кожна дитина крейдою малює картину. Але малюнки являють собою дещо більше, ніж просто зображення: кожен з них демонструє щось дороге з того, що діти втратили під час військових дій. Ідея та її втілення відзначені у дайджесті Hot Spot на сайті міжнародної премії PromaxBDA.

На початку травня дві промо-кампанії «1+1» вже потрапили до фіналу PromaxBDA Global Excellence Awards 2017. Змагатися за золото престижної премії будуть промо спецпроекту «25 років незалежності» та фільму «Розщеплені на атоми».

Нагадаємо, що навесні телеканал «1+1» отримав золото міжнародної премії PromaxBDA Europe Awards 2017 за промо-кампанію фільму «Розщеплені на атоми». Для неї маркетинг-командою 1+1 медіа було знято окремий відеоролик, а також проведено міжнародну соціальну ініціативу під назвою «День, коли ми втратили все».

Титри до фільму «Діти перемоги» можна переглянути тут.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю