5 виступів Олександра Клименка, які змусять ваше серце завмерти

Дивіться найкращі виступи учасника з команди Тіни Кароль, які підкорили інтернет.

У неділю 16 квітня під час прямого ефіру на телеканалі 1+1 визначилися фіналісти головного вокального шоу «Голос країни 7».

Читайте також: 5 виступів Анни Кукси на «Голосі країни», які забезпечили їй місце у фіналі (відео).

З команди Тіни Кароль до фіналу потрапив отець Олександр Клименко – прогресивний священик, для якого пісня – це маленька проповідь.

У звичайному житті протоієрей Олександр часто проводить лекції в школі, спілкується з ув’язненими та проводить служби в тюремному храмі. За його словами, «Голос країни 7» дасть йому можливість достукатися до сердець сотні людей і трішки наблизити їх до Бога.

«МАТЕРИНСЬКА ЛЮБОВ»

На сліпих прослуховуваннях отець Олександр вразив глядачів у залі, вийшовши на сцену у рясі та заспівавши пісню Миколи Мозгового «Материнська любов».

Виконання священика було настільки потужним, що змусило розвернутися усі крісла зіркових наставників, сам виступ в інтернеті набрав більше 2 мільйонів переглядів.

Loading...

«МИТЬ»

Українська пісня Святослава Вакарчука у виконанні Олександра Клименка буквально зачарувала увесь зал. Лірична композиція вразила усіх присутніх, а учасниця Katya Chilly навіть не стримала сліз.

Loading...

«ДУМИ МОЇ, ДУМИ»

Під час одного з ефірів  зіркова наставниця Тіна Кароль разом зі своїми незвичайними підопічними Katya Chilly та священником Олександром Клименком вразила проникливим виступом на сцені вокального шоу «Голос країни 7».

Вокалісти виконали українська народна пісня на слова видатного письменника Тараса Шевченка, чим змусили буквально підірватися публіку зі своїх місць.

Loading...

«ГОРОД ЗОЛОТОЙ»

Свій виступ на чвертьфіналі талант-шоу «Голос країни 7» протоієрей Олександр Клименко розпочав прямо посеред залу, де сиділи глядачі.

Собі отець Олександр акомпанував під гітару. Ліричне виконання пісні відзначили зіркові тренери шоу.

Loading...

 «SHAPE OF MY HEART»

Одним із найбільш очікуваних «баттлів» став виступ отця Олександра Клименка разом з Євгеном Агєєвим з команди Тіни Кароль.

Для священика Олександра Клименка і найвищого учасника «Голос країни 7» Євгена Агєєва наставниця обрала пісню Стінга «Shape Of My Heart», яку чоловіки виконали так проникливо, що зал аплодував стоячи.

Loading...

Дивіться другий прямий ефір «Голосу країни 7» наступної неділі, 23 квітня, о 21.00 на телеканалі 1+1.

Більше новин