Гроші: Як безхатченки заробляють більше за середню зарплату українця

До сьогоднішнього ефіру "Гроші" підготували декілька сюжетів у форматі "соціального експерименту".

До сьогоднішнього ефіру Гроші підготували декілька сюжетів у форматі "соціального експерименту".

Так, після скандалу у Львові, журналісти перевірили, чи у всіх київських кафе та ресторанах готові приймати відвідувачів з ДЦП, та яке насправді відношення демонструє українське суспільство до подібних людей.

На ще один експеримент наважилась і відважна журналістка програми Анастасія Бобкова, яка на кілька днів перетворилась на безхатченка та зуміла вияснити, скільки заробляють київські бомжі, та чому їх доходи можуть перевищувати середню заробітну плату звичайного українця.

Про те, як не лише вулиця, а й, наприклад, термінал аеропорту, може стати домівкою людини – по аналогії з американським фільмом "Термінал" - розкажуть автори проекту, які знайшли чоловіка, що понад два роки живе у міжнародному аеропорті "Бориспіль". Вони дізнались неймовірну історію людини, яка нікому не потрібна.

Також, програма "Гроші" розкаже про блокаду російських фур: журналісти проекту вияснили, що планують робити далекобійники, а також поспілкувались з ініціаторами та учасниками блокади на місцях.

Окрім цього, Гроші дізнались, чому одеситам небезпечно їздити на "нових" 40-річних трамваях, що їх придбало місто, та як при цьому шахраям вдалося отримати 2000% прибутку.

Нагадаємо, що щопонеділка о 22:00 Гроші відкривають інформаційний тиждень на телеканалі 1+1. 

Більше новин