Учасники проекту Король десертів зійдуться у батлі чоловіки проти жінок

Кондитери готуватимуть грандіозні торти для дівич-вечора й парубоцької вечірки.

На телеканалі 1+1 триває «солодка» битва за звання кращого кондитера України. Сьогодні о 21:30 учасники проекту Король десертів зійдуться у батлі «чоловіки проти жінок», виконуючи замовлення гостей — співачки MamaRika й актора Сергія Середи. Зіркові закохані вже давно планують весілля, тож кондитерам замовили торти для дівич-вечора й парубоцької вечірки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Даша Астаф’єва: «Хочу мати багато дітей»

Судді проекту, Стефан Вайттинадан, Тетяна Вербицька і Кирило Сміян, розділять учасників на 2 частини.  Команду дівчат очолить Наталя Микуліч, а команду хлопців — Антон Линда. Закохані MamaRika і Сергій Середа кондитерів не шкодуватимуть і замовлять величезні торти, з яких мають вистрибувати стриптизери.

На кондитерів чекатимуть ще 2 завдання, в яких вони мають проявити відмінний смак, відтворюючи на торті справжній букет з допомогою масляних квітів, і готуючи десерти за системою фудпейрінгу — вибираючи тільки ті продукти, що гармонійно поєднуються за ароматами. Роботи учасників судді куштуватимуть із зав’язаними очима.

Нагадаємо, що в минулому випуску проект залишила Валентина Краєвська, а змагання за титул «Короля десертів» продовжили 6 учасників: Антон Линда, Марина Собко, Руслан Вичеров, Олег Чередниченко, Рузанна Щербина і Наталя Микуліч. Слідкує за роботою учасників і атмосферою на проекті Володимир Остапчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тетяна Вербицька розповіла, як захопилася кулінарією в декреті

Більше новин