21 лютого: Яке сьогодні свято?

Дізнайтесь, що святкують сьогодні, 21 лютого.

Сьогодні, 21 лютого, представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО 1999 року. Головна мета дня рідної мови — сприяння мовній різноманітності світу і заохочування вивчення іноземних мов жителями різних країн. Крім того, ЮНЕСКО виступило за зближення культур і їх активну взаємодію, зокрема, в мовних питаннях, оскільки саме мови вважаються важливим інструментом розвитку духовної спадщини планети.

Дане свято мають можливіть відзначати носії 6000 мов, які на сьогодні зафіксовані в світі. Які найпопулярніші мови серед українців, дивіться у відео. 

Loading...

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Однак багато мов сьогодні знаходяться на межі повного зникнення. У деяких мов не залишається живих носіїв, тому одним з методів порятунку лінгвістичного багатства планети експерти називають вивчення іноземних мов.

Більше новин