42-річна Шакіра захопила дикими танцями на сцені (відео)

Вона в ідеальній формі.

Ім’я гарячої колумбійської співачки Шакіри асоціюється із запальними танцями, потужним голосом та несамовитою енергією. Кожна її поява на сцені – це вибух. А коли артистці довіряють закрити головний командний турнір із тенісу у світі – вона точно викладається на всі сто.

Так, днями в Мадриді відбувся фінал Кубка Девіса 2019. У вирішальному поєдинку зустрілися збірні Канади та Іспанії – й останнім вдалося вибороти перемогу. Вітати тріумфаторів та щасливих фанатів вийшла спокусниця Шакіра. І там стало справді гаряче – вона підірвала сцену своїми фірмовими дикими танцями.

Фото: Getty Images

Під час виступу до співачки долучилися ще десятки танцівників, тож глядачі стали свідками справді вибухового шоу. Здається, коли Владу Ямі «не вистачало стегон» у виступах учасників «Танців з зірками» – він хотів побачити щось схоже на це. Вмикай відео і поглянь:

Сьогодні про Шакіру знають усі. Та колись молодій талановитій співачці доводилося роздавати свій альбом перехожим на вулиці! Яким був тернистий шлях красуні-артистки до великої сцени – дізнайся з відео:

Loading...

Більше цікавого про Шакіру:

1. 

2. 

3. 

Більше новин