8 цікавих фільмів, які покажуть на "1+1 Україна" цього тижня

Добірка художніх та документальних фільмів, які можна подивитися на "1+1 Україна" цього тижня.

Цього тижня на "1+1 Україна"  — цікаві документальні та художні фільми до перегляду. Кожна зі стрічок дарує глядачам можливість зануритися в актуальні історії, пригоди, пізнати світ та отримати емоції.

Понеділок, 27 листопада

00:25 — "Снайпер. Білий ворон"

Воєнна драма, що заснована на реальних подіях, розповідає про початок війни на Донбасі у 2014 році. Пацифіст-дивак Микола разом з вагітною дружиною відмовляється від шкідливих благ цивілізації задля життя у гармонії з природою. Подружжя живе у власноруч виритій Норі під Горлівкою. Проте війна на Донбасі руйнує їхні плани: бойовики вбивають Настю та спалюють Нору. Шокований жорстокістю Микола приймає доленосне рішення та вступає до добробату, лав снайперів.

Вівторок, 28 листопада

00:25 — "Чорний ворон"

Історична драма з Тарасом Цимбалюком у головній ролі. Події розгортаються у 1922 році — в період, коли шансів збереження власної держави не залишалося. Колишній офіцер УНР Іван разом зі своєю вагітною дружиною Тіною приїжджає до свого батька. Він зауважує, що місцевість поповнюють новоприбулі полки ГПУ для зачистки всіх повстанців, які продовжували боротьбу проти радянської влади. Іван, на прізвисько Чорний Ворон, не збирається терпіти знущання з власної родини та рідного краю, тому протистоїть загарбникам.

Середа, 29 листопада

00:25 — "Крути 1918"

Остап Ступка і Євген Ламах в історичній драмі "Крути 1918" розкриють історичну подію — битву під Крутами 1918 року. Також у фільмі зображено трагічну історію двох братів – Андрія та Олексія Савицьких, які закохались в одну дівчину. Чи вдасться юнакам вижити у битві?

Четвер, 30 листопада

00:25 — "Памфір"

Прем'єра на "1+1. Україна". Леонід на прізвисько “Памфір” повертається із заробітків в рідне буковинське село на зимові свята. Дружина вмовляє більше нікуди не їздити, та й син-підліток Назар не хоче відпускати батька. Хлопець обирає ризикований спосіб завадити від’їзду, внаслідок чого, головний герой знову буде вимушений повернутися до незаконних заробітків — контрабанди. Це рішення призведе до незворотних наслідків для усієї родини.

П'ятниця, 1 грудня

21:45 — "СБУ: спецоперації перемоги. Універсальні агенти. Деокупація"

24 листопада на "1+1 Україна" відбулася прем'єра циклу документальних фільмів "СБУ. Спецоперації перемоги". Уперше будуть показані окремі деталі підготовки й проведення секретних спецоперацій, які обговорює увесь світ. Глядачі почують розповіді бійців СБУ, що готували ці операції та дізнаються з чим вони стикалися в тилу ворога.

Субота, 2 грудня

22:35 — "Помпеї"

Кіт Гарінгтон і Емілі Браунінг у фільмі-катастрофі "Помпеї". Події розгортаються в Римській імперії. Маленький хлопчик Майло ледь врятувався від солдатів римського легіону, які знищили його поселення, включаючи його родину. Через багато років Майло стає гладіатором. Щоб здобути для себе свободу, він вирішує взяти участь у битві в Помпеї. Водночас фільм розкриває не лише вражаючі битви гладіаторів, але й драму кохання.

Неділя, 3 грудня

18:15 та 21:00 — "Міцний горішок - 1", "Міцний горішок-2"

Дві частини культового бойовика з Брюсом Віллісом в головній ролі. У першій частині поліцейський з Нью-Йорку Джон Макклейн рятує колишню дружину від терористів у хмарочосі під час різдвяної вечірки. У другому фільми детектив намагається врятувати пасажирів авіалайнера, які знаходяться під контролем злочинців. 

Більше новин