8-річна дівчинка зібрала для ЗСУ майже 25 000 гривень і передала їх ведучій та волонтерці Соломії Вітвіцькій

Дівчинка усе літо присвятила виступам просто неба.

Ведуча 1+1 Соломія Вітвіцька зустрілася у студії ТСН з юною волонтеркою з Вінниці. 8-річна Крістіна Булаївська передала Соломії майже 25 000 гривень, які зібрала для ЗСУ. 

Дівчинка усе літо присвятила виступам просто неба. Вона співала на вінницьких площах та поблизу торгових центрів, і все це з метою допомогти нашим захисникам. Її репертуар складається лише з патріотичних пісень «Зупиніть війну», «Моя сорочка вишиванка» тощо. 

Менш ніж за 3 місяці Крістіні вдалось зібрати майже 25 000 гривень, які вона вирішила передати телеведучій та волонтерці Соломії Вітвіцькій, на обладнання, якого потребують наші захисники — авто, дрони, тепловізори.

Loading...

«Хочемо передати Соломії Вітвіцькій. Саме їй, тому, що вона така добра і вона не тільки допомагає захисникам, та ще й дбає про діток з Охматдиту», — говорить дівчинка.

Соломія Вітвіцька провела дівчинці екскурсію студією ТСН, показала гримерні та серце новин — ньюзрум. Тут Крістіна дала міні-концерт — заспівала «Червону руту», чим розчулила журналістів і зібрала ще трохи грошей, які одразу доклала до зібраної суми. Ці кошти Соломія планує витратити на автомобіль, дрони, тепловізори для військових. 

«Я пам’ятаю, коли отримала повідомлення від мами Крістіни й ще довго не могла оговтатися. Розчулюють наші українські діти, неможливо стримати ні емоцій, ні сліз, тому що наскільки для всіх нас важлива перемога і наскільки всі хочуть її наблизити», — каже Соломія Вітвіцька.

Від початку повномасштабної війни, завдяки благодійним аукціонам і розіграшам, волонтерка і ведуча ТСН встигла зібрати майже півтора мільйона гривень для ЗСУ. Днями стартувала нова благодійна ініціатива Вітвіцької, разом з лавандовою локацією «Lovewonder Place». Соломія закликає придбати букет із лаванди. Мінімальний донат — 100 гривень, але можна і більше. Усі вторговані кошти підуть на потреби ЗСУ. Букетів всього 500. Детальніше про акцію та як придбати букет, ведуча розповіла у своєму дописі в Instagram.

«Донатити все ще потрібно! Давайте разом робити все, що від нас залежить, щоб наблизити перемогу України», — нагадує Соломія Вітвіцька.

Більше новин