«Я готова будувати сім’ю»: Могилевська відверто розповіла про особисте життя

Співачка про стосунки з чоловіками і материнство.

Шанувальники яскравої і талановитої співачки Наталії Могилевської не залишили поза увагою той факт, що останнім часом зірка дуже змінилася. Вона обрізала волосся, схудла, стала більш спортивною і почала стежити за трендами.

Багатьох це наштовхнуло на думку, що артистка закохалася — і саме це світле почуття надихає її ще більше працювати над собою. Чи з’явився в її житті чоловік, Наталія Могилевська розповіла в інтерв’ю для журналу Натали.

«Я насамперед артист, а вже потім жінка і, як будь-який артист, перебуваю у вічному пошуку новизни і свіжості. Ось і мій імідж став прикладом. Не можна все життя бути однією і тією ж. Я росту, змінююся, змінюється і мій внутрішній світ, а як наслідок — зовнішній вигляд,» — прокоментувала зірка.

Та попри все, Наталка зізналась, що готова рухатися далі, будувати нові стосунки і навіть сім’ю.

«Я все життя намагалася бути дуже сильною, самодостатньою і долати самотужки будь-які проблеми. Попросити у когось допомоги було проявом слабкості, вважалося навіть якось соромно. Я завжди сама себе забезпечувала, не була залежна від чоловіків і шанувальників, і навіть коли вийшла заміж, була на рівних зі своїм чоловіком і часто з ним конкурувала.

Щоб бути успішною, я все життя розвивала чоловічі якості. Це безглуздо і не може привести до щастя.

Природа жінки протилежна. Я навчилася розслаблятися і довіряти. Я будую стосунки тільки з тим чоловіком, хто достатньо сильний, щоб розкрити себе в ролі супутника поруч із сильною жінкою, як це було задумано Природою. Я готова рухатися далі, напевно, навіть будувати сім'ю».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Могилевська показала, як продовжує займатися танцями

Також Наталія Могилевська розповіла, що у майбутньому хотіла б мати дітей. Але лише після того, як знайде для малюка гідного батька:

«Діти — це наше спадщина, наші найхітовші пісні (сміється), і одного разу я обов'язково стану хорошою мамою. Але тільки після того, як знайду для дитини не менш хорошого тата».

Нагадаємо, нещодавно Наталка Могилевська повернулася з відпочинку та приголомшила розкішною фігурою на пляжних знімках.

Більше про зіркову історію Наталії Могилевської дізнаєтеся з відео:

Loading...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наталя Могилевська показала, як виглядає без макіяжу

Більше новин