Могилевська показала, як продовжує займатися танцями
![Наталя Могилевська продовжує займатися танцями (фото) Наталя Могилевська продовжує займатися танцями (фото)](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/362/745/72b9ba94d3aa4131760f3926bf3581a5.jpg)
Співачка не зупиняється на досягнутому.
Далеко не всі учасники Танців з зірками продовжують тренування після участі в шоу. Але це не про співачку Наталію Могилевську. Для неї танці – любов усього життя. Тож навіть після тріумфальної перемоги в проекті вона танцює зі своїм партнером по паркету Ігорем Кузьменком. У своєму Instagram вона опублікувала фото, на яких зображена під час танцю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Могилевська показала своїх родичів-патріотів (рідкісне фото)
«Мої тренування тривають. Хтось би подумав, що після перемоги в Танцях з зірками я досягну мети і зупинюся, але це помилкова думка. Танці — це моя пристрасть, це друге моє Я!» — підписала фото Наталія.
Гортайте знімки!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Могилевська показала своїх родичів-патріотів (рідкісне фото)
Принагідно, пропонуємо переглянути кілька яскравих виступів Наталії Могилевської та Ігоря Кузьменка на Танцях з зірками. Насолоджуйтесь!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Могилевська про перемогу: «Я прийшла у Танці з зірками, щоб довести – усе неможливе можливо»