Яке сьогодні свято – 8 липня: День родини та День Февронії-русальниці

Сьогодні, 8 липня, свято – відзначаємо День родини 2021. Якщо працювати в цей день поруч із партнером, то в домі обов'язково буде достаток та щастя – були переконані наші пращури.

Сьогодні 8 липня – свято:

  • День родини
  • День Февронії-русальниці
  • День без драматизму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на 8 липня для всіх знаків зодіаку: ви в центрі уваги, насолоджуйтеся

День родини 2021: історія свята

Родина – це найцінніше, що ми маємо. Це люди, які завжди підтримають нас та будуть про нас піклуватись. Допоки в нас є родина, ми щасливі.
Якраз День родини в Україні – це молоде свято, що відзначається з 2012 року. Указ Президента України "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний у 2011 році. Святкування цього дня встановлено якраз на 8 липня.
Ми вітаємо кожну родину України! Проведіть цей день разом!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День родини – 8 липня: історія свята та привітання

День Февронії-русальниці: прикмети на 8 липня

До приходу християнства в цей день відзначали свято всіх закоханих. Покровителями цього дня були чудотворці Петро і Февронія. Вважалося, що цього дня треба чоловікові працювати поруч із дружиною, щоб мати щастая та достаток в домі. Також вважається, що з цього дня русалки водять хороводи – саме тому це свято отримало назву Февронія-русальниця. Русалок намагалися обходити стороною, адже вважали, що вони могли залоскотати до смерті чи потягти на дно.

► Якщо сьогодні стоїть спека, то наступні 40 днів теж будуть спекотними.

► Сон з 7 на 8 липня віщий, проте не можна нікому про нього розповідати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли свято Петра і Павла 2021 та що не можна робити у цей день

У кого сьогодні День Ангела

Сьогодні, 8 липня, День Ангела святкують Віргінія, Давид, Дементій, Денис, Євтропія, Єфросинія, Ізабелла, Костянтин, Леоніда, Лівія, Петро, Прокопій, Симон, Февронія, Федір та Феодора.

Більше новин