Які продукти повинні бути на святковому новорічному столі?

У 2019 році - без свинини.

Що повинно бути на столі у 2019 роціНовий рік — особливе свято, тому над питанням про те, що повинно бути на столі в 2019 році, варто замислитися заздалегідь. Господинею року стане Жовта Земляна Свиня. Астрологи дали поради стосовно меню для святкування Нового 2019 року  

Свиня зарекомендувала себе, як ненажерлива та всеїдна тварина, тому новорічний стіл повинен бути багатим і насиченим різноманітними стравами. Але не обов’язково ставити на стіл безліч делікатесів, які вимагають професійних кулінарних навичок.

Щоб задобрити Жовту Свиню, на святковому новорічному столі повинні бути горіхи, фрукти, овочі та різні солодощі. Різноманітні рибні страви, або канапки з ікрою. Від зелені та різноманітних салатів символ прийдешнього року також не відмовиться. Головне не додавайте у салати шинку, сало та ковбасу.

Окрім традиційних новорічних страв, астрологи зазначають, що цьогоріч у святкове меню чудово впишуться різні крупи, тому буде доречним поставити в центрі столу мисочку з пшеницею або пшоном.

Що стосується напоїв, то в рік Свині варто віддати перевагу легким винам, шампанському й оригінальним домашнім коктейлям. Також можна приготувати глінтвейн, пунш або грог з додаванням ягід і фруктів, які так полюбляє символ прийдешнього року.

Щодо м’яса, то на Новий рік 2019 можна приготувати різноманітні смачні страви з м'яса птиці, яловичини чи баранини.

Найголовніше правило майбутнього свята - на столі в жодному разі не повинно бути страв зі свинини.

Більше новин