Бред Пітт присвятив своє нове татуювання Анджеліні Джолі (ЗМІ)

Навряд чи це збіг.

Не встигли вгамуватися чутки довкола розлучення голлівудських акторів Бреда Пітта й Анджеліни Джолі, як шанувальники помітили в цій історії новий поворот.

Так, під час 76-го Венеціанського кінофестивалю, що саме проходить на острові Лідо, Пітт випадково продемонстрував світові своє нове тату. І воно справді викликає багато запитань. Гортай фото:

Новий малюнок на внутрішньому боці руки актора зображує чоловіка, що дивиться на свою тінь. Та цікаво, що з’явився цей «незнайомець» поруч із парним тату Бреда та Анджеліни:

За межами уявлення про правильне і неправильне існує місце. Я зустріну тебе там (цитата перського філософа Румі).

Загадковий силует «дивиться» у бік цих слів. Тож не дивно, що шанувальники розгледіли між двома малюнками зв'язок. Одна з версій – Пітт таким чином вшанував пам'ять про стосунки з Джолі, які, хоч і добігли кінця, та були для нього дуже важливими.   

Але є й інші спроби трактування цього тату. Дехто вважає його згадкою про відомий фільм «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», в якому актор виконав головну роль. На одному з постерів стрічки є схоже зображення літнього чоловіка з його тінню. Та погодься, основа версія значно романтичніша.

Подробиці розлучення голлівудської пари дізнаєшся у відео:

Loading...

Сайт 1plus1.ua розповість тобі гарячі зіркові новини, стане цікавим співбесідником у темах моди, краси, здоров'я та стосунків. Разом нам буде класно – підписуйся на наш Twitter.

Більше новин про Анджеліну Джолі та Бреда Пітта читай тут:

1. 13-річна донька Бреда Пітта й Анджеліни Джолі готується до зміни статі (відео)

2. Бред Пітт пише книгу, у якій розсекретить справжні стосунки із Джолі

3. Бред Пітт та Анджеліна Джолі вперше вийшли разом на публіку після розлучення

4. Вишукана Анджеліна Джолі завітала на прем’єру фільму разом з дітьми

Більше новин