Головна ялинка країни засяяла малюнками дитячих мрій

У Києві запалили головну ялинку з малюнками марафону #моядитячамрія.

19 грудня, на день Святого Миколая, у столиці традиційно увімкнули головну ялинку України. Та цього року ялинка стала не лише атрибутом новорічного настрою, а і справжньою мотиваційною родзинкою святкової площі. Головна красуня прикрашена срібними гірляндами, тисячами іграшок у вигляді кристалів. А навколо неї встановлено сферичний екран, стилізований під північне сяйво. Саме на цьому екрані з’являється відео з малюнками дитячих мрій.

Ці малюнки команда проекту Здійсни мрію і куратор, телеведуча Лідія Таран збирали по всій Україні у турі, глядачі надсилали їх поштою у офіс телеканалу 1+1 та публікували з хештегом #моядитячамрія. Але це лише маленька частинка малюнків, які піднімуться до зірок у неймовірному Промені мрій вже навесні!

Серед мрій, які протягом новорічних свят можна побачити на головній ялинці – сині космічні ракети, рожевий дракон, щаслива родина, красиві будиночки, сонце, квіткові галявини, чарівні єдинороги, -  наче планета мрій, які оживають.

Більше того, у День святого Миколая малюнками дитячих мріяй сяяла не тільки головна красуня, а й уся Софійська площа! До слова, ялинка з мріями стала найгарнішою у Європі за версією European Best Destinations.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мрії збуваються: Руслан Сенічкін здійснив мрію хлопчика на телевізійній кухні

Лише за годину після увімкнення ялинки з мріями у соціальних мережах з’явилися десятки публікацій від гостей площі, які були в захваті від дитячих малюнків мрій!

Лідія Таран розповіла, чому команда проекту Здійсни мрію вирішила прикрасити головну ялинку малюнками мрій:

На жаль, діти в Україні мріють мало - лише 5% вміють мріяти без меж і до зірок. Інші 95% мають мрії-бажання, здебільшого матеріальні.

Тому під час новорічних свят, коли сама атмосфера навколо спонукає вірити в диво, ми з командою Здійсни мрію вирішили надихнути мріяти усіх гостей Софійської площі. А допомогла нам у цьому команда міжнародного етнокультурного проекту Folk Ukraine, яка і займалася встановленням головної ялинки.

Сподіваємось, що тепер мрійників – і великих, і маленьких стане ще більше!.

Арт-марафон #моядитячамрія продовжується! Приєднуйтесь – малюйте свої мрії і публікуйте з хештегом #моядитячамрія.

Більше новин