Історія, яка підкорює та надихає: дивіться другий офіційний трейлер фільму “Памфір”

Дізнатися історію Памфіра, а також зрозуміти, у чому полягає справжня сила й мотивація українців у боротьбі за своє — можна вже з 23 березня 2023 року у кіно.

Історію про сім’янина, який заради захисту власної родини здатен повернути на небезпечний шлях, викликає захват у міжнародної аудиторії й розкриває справжні мотиви пересічного українця в сучасних воєнних реаліях. У Франції стрічку переглянули понад 70 000 глядачів і нарешті драма, сповнена української автентики, насичена яскравими персонажами, виходить в національний прокат. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Каннах відбулася прем’єра фільму українського режисера «Памфір»: понад 6 хвилин зал аплодував стоячи (відео)

У центрі сюжету стрічки — історія родини Леоніда на прізвисько “Памфір”. Аби уникнути спогадів про темне минуле, Памфір, як і належить порядному сім’янину, їздить на заробітки до Польщі й намагається побудувати для родини не лише новий будинок, а й світле майбутнє. Адже вдома на нього завжди чекають любляча жінка Олена та син-підліток Назар. Та цього разу для родини все обертається справжньою драмою…

Loading...

Трейлер було створено за підтримки Швейцарії.

“Памфір хоче кращого життя для своєї родини, кращого майбутнього для свого сина. Це його основна мотивація. Я і сам знаю, що таке заробітки, що таке довго не бачити сім’ю, що таке бажання якнайшвидше повернутися додому. Також важливою сюжетною лінією для мене є стосунки Памфіра із сином, і це досить сильно відгукується в мені”, — ділиться актор Олександр Яцентюк, виконавець ролі Памфіра.

За словами Олександра, пошук героя зайняв близько півтора року — працювали над найменшими деталями образу, як-от хода, зокрема актору довелося набрати 17 кілограмів. Глибше зрозуміти своїх героїв допомагали не лише тривалі експедиції, а й власні спостереження. Цікаво, що довгий час, ще в період девелопменту стрічки, актори їздили в репетиційні експедиції в гори й жили за традиціями справжньої гуцульської родини, навіть називали один одного іменами своїх героїв, аби ще краще вжитися в ролі. 

Однією із важливих сюжетних ліній картини є кримінальний слід у житті Памфіра. Намагаючись знайти гроші, аби відшкодувати збитки, спричинені умисним підпалом Дому Молитви, герой вимушено вдається до незаконної діяльності, чим накликає на себе гнів місцевого ватажка Морди. Його зіграв відомий український актор та ведучий, харизматичний Олександр Ярема. 

До речі, варто зазначити, що Молитовний Дім, який ви побачите на екранах дійсно підпалювали, аби створити ефектний кадр. Спочатку там зробили ремонт, потім спричинили пожежу й по завершенню знову відреставрували.

Перед тим як потрапити на екрани до українського глядача, “Памфір” спричинив справжній культурний резонанс. Прем’єра відбулася в межах “Двотижневика режисерів” на Каннському кінофестивалі, також стрічка отримала гран-прі Каїрського міжнародного фестивалю та Гран прі Міжнародного кінофестивалю Молодість й була представлена в програмах фестивалів у Роттердамі та Карлових Варах. 

Дізнатися історію Памфіра, а також зрозуміти, у чому полягає справжня сила й мотивація українців у боротьбі за своє — можна вже з 23 березня 2023 року у кіно.

Дистриб’ютором фільму в Україні виступає компанія FILM.UA Distribution.

Реліз в Україні відбувається за підтримки Monobank, ТМ “Перша приватна броварня” та ТМ “Галка”. Генеральним медіапартнером стрічки є 1+1 media.

Інформаційні партнери стрічки: радіо NV, онлайн-видання NV.UA, онлайн-журнал Vogue Ukraine, онлайн-медіа СВІДОМІ та кінопортал Flashforward Magazine.


Події фільму «Памфір» розгортаються у західних областях України напередодні традиційного карнавалу Маланка. Режисером та автором сценарію фільму є Дмитро Сухолиткий-Собчук. Памфір повертається додому після тривалої відсутності, щоб возз’єднатися з сім’єю. Безумовна любов сім’ї Памфіра має побічну дію і змушує його звернути на ризикований шлях з незворотніми наслідками.

«Памфір» — копродукція України, Франції, Польщі, Чилі, Німеччини та Люксембургу. Виробництво компанії Bosonfilm, у співпраці з Les Films D’Ici, Madants, Quijote та у партнерстві з Mainstream pictures, Soilfilms, Wady Media та Moderator.

Продюсери: Олександра Костіна, Євгенія Яцута, Лора Бріан, Клаудія Смея, Богна Шевчик, Жанкарло Насі. Ко-продюсери: Артем Колюбаєв, Альона Тимошенко, Сільвана Сантамарія, Адольф Ель Ассаль, Адам Гуделл.

Девелопмент проєкту здійснювався за підтримки Українського Культурного Фонду.

Виробництво фільму підтримали Державне агентство України з питань кіно, Польський Інститут Кіно (PISF), Французський національний центр кіно CNC (Aide aux cínemas du monde), Чернівецька обласна державна адміністрація та міжнародні фонди Visions Sud Est, Hubert Bals Fund, та Goteborg Film Fund.
Міжнародна промоція фільму здійснюється за підтримки Українського Інституту, German Films та Goteborg Film Fund.

Соціальні мережі фільму:

Instagram
Facebook

Більше новин