Коли садити газонну траву за місячним календарем

Як сіяти газонну траву правильно?

В Україні найкращий час садити газонну траву — це весна або осінь. Оптимальний період для посіву газону в Україні навесні — квітень та травень. В цей час ґрунт вже прогрівається, а температура повітря стає сприятливою для проростання трави. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли висаджувати овочеву розсаду в ґрунт: розказує Антоніна Лесик у "Сніданок. Вихідний"

Коли сіяти газонну траву за місячним календарем

Згідно з місячним календарем, сіяти газонну траву сприятливо 18-24, 27-29 травня та 1-3, 5, 6, 10, 11, 14, 15, 19, 20, 25-30 червня 2023 року.

Як правильно сіяти газонну траву

  1. Підготовка ґрунту. Поверхня повинна бути скопана та розрівняна. Видаліть каміння, бур'яни та ін. Варто внести добрива або компост для покращення ґрунту.

  2. Вибір насіння. Оберіть суміш газонної трави, що підходить для вашого клімату та призначення газону. Зверніть увагу на склад суміші, вона може містити кілька видів трави.

  3. Посів. Розсипте насіння газонної трави рівномірно по площі. Можна використовувати ручний розсіювач або посівний апарат. Загорніть насіння, використовуючи граблі, а потім прокатайте посівний майданчик, щоб забезпечити кращий контакт насіння з ґрунтом.

  4. Полив. Забезпечте регулярний полив, щоб забезпечити оптимальну вологість для проростання трави. Уникайте пересихання або перезволоження.

  5. Догляд. Після проростання трави, слід регулярно та вчасно її підстригати. Застосовуйте добрива згідно з інструкціями, щоб підтримувати здоровий та зелений газон.

Як правильно доглядати за бузком, дивіться поради:

Loading...

Більше новин