Коли та як правильно висаджувати баклажани в відкритий ґрунт

Як правильно посадити баклажани у відкритий ґрунт?

Баклажан належить до родини пасльонових та має спільні характеристики з такими овочами, як помідори, перець та інші представники виду. Втім, баклажани не варто сіяти у відкритий ґрунт. Висаджувати їх варто лише із розсади. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли висаджувати овочеву розсаду в ґрунт: розказує Антоніна Лесик у "Сніданок. Вихідний"

Коли садити баклажани у відкритий ґрунт за місячним календарем

Як правило, баклажани висаджують у відкритий ґрунт у травні або червні, коли небезпека заморозків пройшла. Згідно з посівним календарем за місяцем, сприятливими днями для висадки баклажанів у відкритий ґрунт 18, 20-24, 27-29 травня та 1-3, 5, 6, 10, 11, 14, 15, 19, 20, 25-30 червня 2023 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посівний календар на травень 2023: сприятливі дні місячного календаря для садових робіт

Як правильно посадити розсаду баклажанів у відкритий ґрунт

  1. Виберіть добре освітлене місце з достатньою кількістю сонячного світла. Баклажани потребують щонайменше 6-8 годин сонця на день.

  2. Перекопайте ґрунт на глибину близько 20 см, додайте компост або добриво для підживлення ґрунту. Додайте натуральних органічних добрив для поліпшення родючості ґрунту.

  3. Плануйте висадку розсади в залежності від кліматичних умов регіону, але, як правило, баклажани висаджують у відкритий ґрунт у травні або червні, коли небезпека заморозків пройшла.

  4. Перед висадкою розсади в ґрунт, замочіть корінці рослини в воді протягом 10-15 хвилин.

  5. Розташуйте розсаду баклажанів на відстані близько 60 см між рослинами та 90 см між рядками.

  6. Висаджуйте рослини у землю на глибину, яка дорівнює глибині їх контейнерів з розсадою.

  7. Після висадки рослин добре полийте їх водою та стежте за вологістю ґрунту, щоб забезпечити належний рівень зволоження.

  8. Доглядайте за рослинами, регулярно зрізаючи бокові пагони, підживлюючи добривами для томатів та контролюючи шкідників та хвороби.

Дивіться цікаві факти про спаржу:

Loading...

Більше новин