«Ми відбудуємо нашу Мрію»: ТСН ексклюзивно покаже першу зустріч пілота "Мрії" зі своїм залізним птахом після пошкодження

В ексклюзивному матеріалі ТСН дивіться, як виглядає нині понівечений росіянами літак "Мрія".

Сьогодні ввечері в рамках всеукраїнського інформаційного марафону «Єдині новини», який транслює телеканал 1+1, ТСН покаже ексклюзивний сюжет про першу зустріч пілота найбільшого вантажного літака у світі «Мрія» зі своїм залізним птахом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Вони можуть розтрощити літак "Мрія", але вони ніколи не вб'ють нашу мрію в квітучу, сильну Україну", — Святослав Вакарчук опублікував фото з рештками літака "Мрія"

Репортаж зняв журналіст ТСН Олександр Загородний на звільненому від російських окупантів аеродромі Гостомель. Разом зі знімальною групою туди приїхав і командир літака та замдиректора АТП по льотній роботі Дмитро Антонов, щоб вперше після руйнування оглянути «Мрію» та оцінити шкоду, нанесену літаку.

«Просто сум, такий, що передати неможливо. Рівно 2 місяці тому я вирушив в останнє відрядження і навіть не міг собі уявити, що таке може статися. Машина була чудова, слухняна. Кращої машини просто не було», – коментує зустріч пілот.

До знищення російськими окупаційними військами у перший день війни повітряне судно здійснило 1300 польотів та налітало 1,5 тисяч годин. "Мрія" активно використовувався під час пандемії коронавірусу. Зокрема, у квітні 2020 року літак доставив з Китаю до Києва 103 тонни медичних засобів для боротьби з коронавірусом.

«Наша Мрія опустила крила, зараз вона виглядає не дуже. Ми відбудуємо нашу Мрію. В нас буде Мрія», – прокоментував Дмитро Антонов.

Нагадаємо, 24 лютого, у перший день військового вторгнення російської армії в Україну, у результаті повітряної атаки російських військ на аеропорт Гостомель був знищений літак «Мрія». АН-225 "Мрія" – найбільший і найпотужніший у світі транспортний літак, створений київським конструкторним бюро імені Антонова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дмитро Комаров показав кадри звільненого Гостомеля: знищена «Мрія» та мародерства росіян

Як виглядає нині понівечене повітряне судно, як пілот оцінює шкоду та чи можливе відновлення «Мрії», дивіться в ексклюзивному матеріалі ТСН сьогодні ввечері у всеукраїнському інформаційному марафоні «Єдині новини» на 1+1.

Більше новин