"Моя країна. Прекрасна і незалежна": Буцький каньйон з висоти пташиного польоту (ВІДЕО)

У першому випуску із висоти пташиного польоту показано приголомшливо красивий Буцький каньйон

Унікальний проект "Моя країна. Прекрасна і незалежна" телеканалу "1+1" і "Першої Приватної Броварні" стартував!

У першому випуску із висоти пташиного польоту показано чарівну усмішку нашої землі, звернену до небес, – приголомшливо красивий Буцький каньйон. Його пробила у гранітних скелях річка, що, як і люди, завзято долає всі перешкоди на шляху до свободи.

Каньйон, який туристи називають "Маленькою Швейцарією", розташований біля містечка Буки в Черкаській області. Він належить до сотні найкрасивіших місць України і другий у рейтингу "Семи чудес Черкащини".

Варто зазначити, що Буцьке диво починається з водоспаду Вир. А вік його гранітних стін оцінюють у 2 млрд років. І це не єдина гучна цифра! Висота каньйону - до 30 м, а довжина – 3 км. Інші факти також вражають: у 1927-му тут збудували першу в Україні ГЕС. А ще в каньйоні є залишки рукотворної споруди з великих кам'яних брил, які нагадують відомий Стоунхендж. Збереглися й кам'яні руїни водяного млина ХІХ століття.

До речі, каньйон ідеальний для активного відпочинку, зокрема скелелазіння та плавання на байдарках.

Loading...

Нагадаємо, що це перша серія проекту "Моя країна. Прекрасна і незалежна". Попереду ще десятки унікальних місць України, які надихають розправити крила. Відеосюжети про найкрасивіші куточки нашої Батьківщини транслюватимуться упродовж року і завершаться до двадцять п'ятого Дня Незалежності України.

Більше про спільний проект телеканалу "1+1" і "Першої Приватної Броварні" дізнавайтеся тут.

Більше новин