Новорічні заставки "1+1" - Усе тільки починається

Телеканал "1+1" напередодні Нового року запускає святкові заставки. Короткі відеоролики були створено групою дизайн-фахівців "1+1".

Телеканал "1+1" напередодні Нового року запускає святкові заставки. Короткі відеоролики були створено групою дизайн-фахівців "1+1".

Кожна заставка - це окрема історія про те, як Арам Мнацаканов підсмажив перчену ялинку, як Юлія Бориско голила Руслана Сенічкіна, як Студія Квартал 95 запустила Євгена Кошового замість феєрверку і як Юрій Горбунов підглядав під спідницю Соломії Вітвіцькій.

Роман Деріга, арт-директор "1+1":

Час, що замерзає (time freeze) - така манера виконання новорічних айди була обрана не даремно. Крім того, що це ефектно виглядає, так ще в кожній заставці ми показуємо коротку, але глибоку історію. У кожній історії присутня інтрига, яка розкривається в кінці сюжету. Всі ці дійства відбуваються в якомусь засніженому червоному просторі, що чітко ідентифікує з нашим каналом. Новорічний настрій і заряд оптимізму - що ще потрібно, щоб гідно проводити ненудний 2012 рік?

Олег Трояновський, креативний продюсер "1+1":

Айдішкі - дуже заморське слово. Насправді, це просто 5 секунд ефіру, які показують, як канал себе почуває в даний момент. "1+1" та наші чудові ведучі відчувають, що Новий рік на носі. Тому дуже хочеться втекти від передноворічної лихоманки, зупинити час і сповна насолодитися цим моментом. Ось про це наші історії.

В ефірі каналу частина заставок з'явилися в ніч з 21 на 22 грудня. Решту відеороликів покажуть в найближчим часом.

Подивитися святкові айдішкі можна ТУТ.

Більше новин