Офіційно! Серіал «Секс і місто» матиме продовження

Глядачі побачать нові епізоди з улюбленою героїнею.

Американські компанії Paramount Television і Anonymous Content повідомили про зйомки продовження культової стрічки «Секс і місто», яка розповідає про життя Керрі Бредшоу та її подруг. За сюжет сценаристи візьмуть нові мемуари з серії — «Чи є ще секс у місті?». Авторка Кендес Бушнелл представить книгу в кінці майбутнього літа.

Новий сезон серіалу «Секс і місто» присвячений тому, як це бути самотньою у 50 та не втрачати жаги до розваг і яскравого життя.

«Раніше такого не було. Коли люди досягали 50-річного віку, вони виходили на пенсію – менше працювали, витрачали більше часу на хобі, проводили час з друзями, які, як і вони, переходили на більш неквапливий спосіб життя», – розповідає Кендес. — «Одним словом, просто дорослішали. Вони не повинні були займатися спортом, запускати стартапи, займатися сексом з незнайомцями і починати все спочатку. Але саме таким сьогодні є життя багатьох жінок у віці від 50 до 60, і я дуже рада передати всю складність їх реальності на сторінках книжки, а тепер і на екрані».

Чи зміниться акторський склад поки не відомо, але творці обіцяють не розчарувати шанувальників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 модних образів в стилі Сари Джесіки Паркер

Більше новин