Повний місяць у грудні: чим особлива Повня за місячним календарем

Повня у грудні 2023 року за місячним календарем: коли чекати та що не можна робити у цей день?

Остання Повня 2023 року відбудеться у середу, 27 грудня. За місячним календарем на грудень Повня настане о 02:32 (за Києвом) у знаку Рак — Місяць буде у Повній фазі свого циклу. 

Повня у грудні 2023: особливості

На Повний місяць у грудні 2023 корисні практики для роду, творчі практики, ритуали для здоров'я, починати схуднення або розвантаження організму.

Що не можна робити у Повню 27 грудня 2023 року

Потрібно тримати емоції під контролем у цей період і не зриватися на рідних та близьких. Астрологи радять відкласти відвідування салонів краси, стрижки та інші процедури. Цього дня не рекомендується позичати гроші, а всі важливі справи радять перенести на другий день.

У Повний місяць не рекомендовано:

►зачинати дітей,
►робити планові хірургічні операції (окрім ургентних випадків),
►починати лікування,
►робити стрижки та косметологічні процедури,
►приймати важливі рішення та підписувати контракти.

Сприятливі справи у Повний місяць

Корисними дні Повні є медитація, повноцінний сон, відмова від алкоголю і важкої їжі. Краще віддати перевагу воді, овочам та фруктам, а також очистити інформаційне поле від негативу. Якщо у вас давно накипіло на душі, то у цей день у вас обов'язково знайдеться якийсь вдячний слухач, точніше ви самі його знайдете. Поговоріть про свої проблеми з рідними, близькими, друзями або просто знайомими. Розмови знімуть з вас вантаж, що накопичився, і повернуть вас до доброго настрою. 

У Повний місяць рекомендовані:

► повноцінний сон
► фізичні навантаження, спорт, йога
► медитації
► водні процедури, сауна, баня, хамам
► дієта, легка їжа, фрукти, молочні продукти
► відмова від важкої їжі, алкоголю

Який колір манікюру притягне удачу в Новому році? А які кольори зашкодять? Пояснили у сюжеті "Сніданку з 1+1"що виходить у будні з 06:30 до 09:30 на телеканалі "1+1 Україна" та на YouTube:

Loading...

Більше новин