Повний місяць та ретроградні Меркурій та Венера: чого чекати у цей період (розказує ведичний астролог)

Твій День
Повний місяць, ретроградний Меркурій та ретроградна Венера: чого чекати від трьох астрологічних явищ одночасно (розказує ведичний астролог)
Pixabay/JOhaza

Перша повня 2022 року відбувається під час ретроградного Меркурія та ретроградної Венери.

Поділитися:

Перший Повний місяць 2022 року збігся із такими астрологічними явищами, як ретроградний Меркурій та ретроградна Венера. Енергії якого зі світил відчутно найбільше та чого чекати від цих трьох астрологічних явищ одночасно? Розказує ведичний астролог Ігор Нехаєв у програмі "Твій день".

Це перша повня цього року, холодний період. У цей період можуть бути природні катаклізми, погіршення погоди, те, що ми можемо спостерігати на власні очі. Як і будь-яка Повня, цей період впливає на емоції людини. Можуть проявлятися емоційні стани. При цьому, фізично може відчуватися слабкість, занепад сил і якась апатія. У Повню необхідно утримуватися від різких висловлювань, нових починань. У такий момент не завжди адекватно ми сприймаємо дійсність, — розповів Ігор Нехаєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Астропрогноз на тиждень: на що звернути увагу знакам зодіаку у період ретроградного Меркурія

Повний місяць у період ретроградної Венери та ретроградного Меркурія

Поєднання дуже цікаве. Венера вже закінчує свою ретроградну фазу: період триває до 29 січня, а ретроградний Меркурій триватиме до 4 лютого. Якщо порівняти: Венера — це планета партнерських стосунків, Меркурій — відповідає за комунікацію і логіку, а Повня взагалі говорить про емоції. У цей період потрібно бути максимально уважними у своїх стосунках: з партнерами, колегами та близькими людьми. Намагатися уникати різких висловлювань, не приймати якихось необґрунтованих рішень. Трохи потерпіть і ви побачите як Венера (до речі, покровитель 2022), почне давати всі свої дари.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місячний календар на січень 2022: сприятливі та несприятливі дні першого місяця нового року

Що таке ретроградність і чи є ретроградність планет негативним явищем

Ретроградність: ретро — це зворотний рух, заборгованості з минулого. Планета, яка зазвичай дає свої щедрі дари, у свої ретроградні періоди сповільнюється і переважно несе якісь перешкоди. При цьому такий період не вважається поганим.

Наприклад, ретроградний Меркурій дає складнощі у комунікаціях, люди можуть гірше розуміти один одного, може техніка давати збої, виникають проблеми з інтернетом. Але при цьому, це гарний період, який повертає нас у минуле: можна налагодити зв'язки зі старими друзями, добре віддавати борги, вибачатися, якщо ми відчуваємо перед кимось вину. Ретроградна фаза нас трохи сповільнює і показує, з чим нам потрібно взаємодіяти.

Ретроградна Венера говорить про партнерські стосунки і вважається, що в цей період зазвичай візуально стосунки погіршуються між людьми, а нам потрібно, відповідно, бути більш терплячими, уважнішими до своєї другої половинки.

Дивіться гороскоп на тиждень від астролога Ігоря Нехаєва:

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю