Ретроградний Нептун у Рибах з 30 червня: які випробування на нас чекають

Чим незвичайний ретроградний Нептун у Рибах з 30 червня 2023 року?

Ретроградні періоди планети можуть впливати різні аспекти життя і внутрішній світ людей. 30 червня Нептун розпочне свій ретроградний рух, який триватиме до 5 грудня 2023 року. На що варто звернути увагу під час ретроградного Нептуна в Рибах?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ретроградний Сатурн в Рибах: які випробування чекають у цей період

Нептун в астрологи — це планета ілюзій та оман, обману, вона може розмивати межі реальності, і вигадки будуть плутатися з дійсністю. Нептун відповідає за схильність до містицизму, релігії, почуття прекрасного. Нептун впливає долі цілих поколінь людей і процеси, які у суспільному житті.

Нептун говорить про все таємниче і фантастичне, пов'язане з виходом за рамки реальності. З одного боку, він символізує різні фобії, розчарування, наслання, з іншого – милосердя, співчуття і найвищу божественну любов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сатурн у Рибах 2023: гороскоп для всіх знаків зодіаку на найближчі три роки

Що добре робити у ретроградний Нептун

  1. Самоусвідомлення та духовний розвиток. Ретроградний Нептун може допомогти вам більш глибоко зануритися у свій внутрішній світ, знайти ясність щодо своїх цінностей та духовних переконань. Використовуйте цей час для самоаналізу, медитації та роботи над своїм духовним зростанням.
  2. Творчість. Цей період сприятливий у розвиток творчого потенціалу. Можливо, ви знайдете нові ідеї, натхнення та інтуїтивне розуміння у галузі мистецтва, музики, літератури чи інших творчих сфер.
  3. Співчуття та емпатія. Ретроградний Нептун у Рибах посилює почуття співчуття та емпатії до інших людей. Це час, щоб виявити турботу та підтримку до тих, хто навколо вас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місячний календар на липень 2023: сприятливі та несприятливі дні для справ

Чим небезпечний ретроградний Нептун 2023

  1. Емоційна нестабільність. У цей період ви можете бути більш емоційно вразливими, що може призвести до переживань, тривоги та невизначеності. Будьте обережні у прийнятті важливих рішень та намагайтеся звертатися до раціонального мислення.
  2. Ілюзії та обман. Ретроградний Нептун може створити ілюзії або навіяти вам хибні очікування. Будьте обережні та перевіряйте інформацію, перш ніж робити висновки або приймати рішення.
  3. Труднощі у визначенні цілей. У цей час ви можете відчувати труднощі у визначенні своїх справжніх бажань та цілей у житті. Постарайтеся звернутися до внутрішнього керівництва та інтуїції, щоб знайти ясність та напрямок.
  4. Залежності та уникнення реальності. Ретроградний Нептун може посилити бажання уникнути реальності і звернутися до різних форм залежності, таких як алкоголь, наркотики або емоційні ухилення. Будьте уважні до свого фізичного та психічного добробуту та зверніться за допомогою, якщо це необхідно.
Більше новин