Руслан Квінта та учасниця "Голосу країни" записали саундтрек до нової мелодрами на "1+1"

Прем'єра 4-серійного фільму відбудеться 6 грудня. 

Музичний продюсер Руслан Квінта та фіналістка "Голосу країни-5" Катерина Рибак презентували пісню "Все равно ты будешь мой", яка стала саундтреком до нової однойменної мелодрамі виробництва "1+1 Продакшн".

Прем'єра 4-серійного фільму відбудеться 6 грудня. Глядачі "Сніданку з 1+1" першими почули пісню і побачили ексклюзивні кадри історії кохання, яка почалася з дурного жарту, і затягнулася на багато років.

Композитор Руслан Квінта є автором музики, поет Віталій Куровський написав слова, а Катя Рибак виконала чуттєву композицію "Все равно ты будешь мой".

Loading...

"У цій пісні розкривається історія вічного кохання. "Я дышу тобой, всё равно ты будешь мой", - це ж саме про це. У мене колись теж було перше кохання, нам всім добре знайоме це світле почуття. Мені настільки сподобалися слова, що я вивчила композицію буквально за день, а записали її ми практично з першого дубля", - розповідає Катерина Рибак.

Як зазначає Руслан Квінта, іноді надихнути на написання музики може просто погляд головної героїні.

"У серіалі у героїні непроста історія, я музично їй співпереживаю, але силою музики даю надії подолати перешкоди і впоратися з душевними переживаннями, - ділиться враженнями музичний продюсер - Катю Рибак я дуже добре знаю за "Голосом країни", у неї рідкісне поєднання тембру і музичного внутрішнього світу. У неї співає душа і серце. Мені потрібно було щось "ангельське", і я це знайшов".


Зазначимо, під час участі в проекті "Голос країни" Катерина Рибак не раз вражала тренерів і глядачів чуттєвим виконанням ліричних пісень. Дівчина завжди дуже точно передавала палітру почуттів жіночої душі.

На сліпих прослуховуваннях до неї розгорнулися одразу три тренера, але вокалістка прийняла запрошення Потапа, ставши членом його команди.

Нагадаємо, зараз завершуються кастинги шостого сезону "Голосу країни". Через велику кількість бажаючих постати перед тренерами на сцені головного вокального шоу країни продюсерська група прийняла рішення провести додаткове прослуховування в Києві 21, 22 листопада. Кастинги відбудуться за адресою проспект Глушкова 1, 12-й павільйон ВДНГ.

"Все одно ти будеш мій" - 4-серійна мелодрама виробництва "1+1 Продакшн". За сюжетом, уклавши з друзями парі, представник "золотої молоді" Микита спокушає студентку-відмінницю Альону. Наївна дівчина по вуха закохується в нього і абсолютно не помічає трепетних почуттів, які відчуває до неї бідний студент Михайло. Незабаром Микита кидає Альону, і тепер вона наполегливо працює над собою, щоб довести, що гідна його. Любовний роман, який починався з дурного жарту, перетворився в історію довжиною в життя, а вирішиться найнесподіванішим чином.

Більше новин