Телеканал 1+1 покаже документальний проєкт, присвячений українським жінкам на війні

Не пропустіть новий проєкт «Берегині на війні».

Телеканал 1+1 покаже документальний проєкт «Берегині на війні», присвячений українським жінкам, які стали символом незламного духу та спротиву російській агресії під час повномасштабного вторгнення військ рф на територію України. Прем’єра відбудеться 3 грудня о 14:40 у національному марафоні «Єдині новини».

Автором ідеї та виробником фільму є ТОВ «Банк Ідей».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З білими голубами та без вогнів: якою буде головна ялинка країни

«Берегині на війні» - проєкт, головними героїнями якого стануть українські жінки, які під час російсько-української війни роблять усе, аби зберегти свою родину, рід та цілу Україну. Сьогодні весь світ спостерігає за несамовитим і героїчним опором української нації, яка тримає оборону всієї Європи. Документальний проєкт «Берегині на війні» познайомить глядача з жінками, які воюють, годують, моляться, кохають і наближують перемогу.

У циклі документальних фільмів покажуть епізоди з життя 10 жінок, діяльність яких змінила одна дата – 24 лютого. До цього успішні бізнесвумен, журналістки, лікарки, акторки повністю змінили свою діяльність і готові поділитись своєю трансформацією з глядачем. Серед героїнь стрічки – відома українська актриса театру та кіно Марина Кошкіна, яка з початком повномасштабної війни заснувала благодійний фонд, що допомагає художникам та творчим дітям. Інша героїня - українська бізнесвумен, власниця туристичної агенції Тетяна Потоцька, яка у лютому почала вивозити полеглих українських воїнів з передової та доправляти їх до родин по всій Україні.

«Дуже різні характери героїнь та їхні іноді кардинально протилежні історії вражають своєю схожістю у внутрішніх силах, мотивації самовіддано діяти заради майбутнього України. Вони здійснюють подвиги на передовій, в тилу, в лікарнях та навіть просто вдома, виховуючи дітей. Але ніхто з них не відчуває, що робить щось надзвичайне, бо це їхнє покликання і без цього вони не уявляють своє життя, яке міцно сплетене з життям країни. Проєкт - це намагання висловити вдячність берегиням та підсилити їхні голоси у їхніх місіях», - коментує головний продюсер фільмів та серіалів 1+1 Олена Єремєєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утеплюємося: список речей, які зігріють взимку

Режисери стрічки – Володимир Сидько, Олександр Кирієнко. Продюсерка - Наталія Яковлева. 10-серійний документальний цикл показуватимуть у Національному марафоні «Єдині новини». Прем’єра перших двох серій відбудеться 3 грудня о 14:40 та 5 грудня о 10:40.

Стежте за анонсами серій на офіційній сторінці 1+1 у соцмережах.

Більше новин