У прямий ефір ток-шоу "Право на владу" прийдуть Соболєв, Петренко, Шимків і Тігіпко

Сьогодні, 25 вересня, у прямому ефірі 1+1 дивіться новий випуск політичного ток-шоу "Право на владу"

Сьогодні, 25 вересня, у прямому ефірі "1+1" дивіться новий випуск політичного ток-шоу "Право на владу". Його учасниками стануть голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв, міністр юстиції України Павло Петренко, заступник голови АП Дмитро Шимків і лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко.

Перед глядачами, експертами, опонентами та журналістами вони відповідатимуть на незручні запитання, аби довести, що справді мають право на владу. Початок ефіру - о 22:30.

Ток-шоу "Право на владу" перевіряє політиків за кількома аспектами: чи вірять їм глядачі, чи поділяють їхню позицію експерти, чи погодяться з ними опоненти та чи не піймають їх на брехні журналісти.

Нагадаємо, учасниками кожного випуску "Права на владу" є четверо політиків. За правилами проекту, вони не знають, хто є ведучим ток-шоу, і чують лише його неупереджений голос за кадром. Таким чином вони не мають змоги впливати на ведучого. 

Політик отримає "право на владу" лише за умови, що буде переконливим для опонентів, експертів і глядачів та пройде журналістську перевірку на правдивість.

В ефірі "1+1" "Право на владу" виходить щочетверга о 22:30.

Більше новин