У Туреччині відбудеться серія благодійних концертів Save Childhood на підтримку українських дітей за участі гурту THE HARDKISS

Український музичний фестиваль Atlas спільно з благодійним проєктом Childhood Without War в Туреччині організовують серію благодійних концертів Save Childhood.

Мета проєкту — допомогти дітям, які постраждали від війни в Україні. Перші концерти відбудуться 27 жовтня в Анталії, 29 жовтня в Стамбулі, 30 жовтня в Ізмірі за участі українського гурту THE HARDKISS. Увесь прибуток з концертів буде перераховано проєкту Childhood Without War.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юлія Саніна стала королевою вампірів у містичному кліпі The Hardkiss (відео)

«Ми плануємо зробити 9 концертів, по 3 кожного місяця — за участі різних українських артистів. Відкривають цей проект друзі нашого фестивалю — THE HARDKISS, за що ми їм дуже вдячні. Подібні проекти дають змогу нашій команді розвиватись, робите те, що ми вміємо найкраще, а також допомогти тим, хто цього потребує. В рамках цього проекту ми допомагаємо дітям-сиротам, яких евакуювали з небезпечний районів України до Туреччини», —коментують в Atlas.

Childhood Without War — це український благодійний проєкт, що передбачає програму евакуації до Туреччини дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування, а також дітей, що знаходяться у складних життєвих обставинах, з небезпечних зон в Україні до Туреччини, і забезпечує їх усіх необхідним для комфортного проживання. Вартість перебування однієї дитини на добу становить 12 євро, а евакуація обходиться в 180 євро.

Більше новин