Валентина Хамайко розповіла, що їй допомагає емоційно триматися під час війни

Ведуча 1+1 розповіла, як відновлює свій емоційний стан.

Як психічно та фізично відновитися? Останні місяці це найпоширеніше питання, яке ставлять собі українці. Фахівці радять намагатися більше спати, займатися спортом, гуляти на відкритому повітрі, пити вітаміни, дивитися позитивні фільми та серіали, читати книжки, спілкуватися з друзями та не відмовляти собі у маленьких задоволеннях – чи то тістечко або шматок смачної піци.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли про зустріч з їхнім майбутнім сином у дитбудинку

Ведуча «Сніданок. Вихідний» на каналі 1+1 Україна Валентина Хамайко в Інстаграм сторіс показала, як працює на своєму городі. Валя живе за містом, має свій чималенький город, на якому вирощує картоплю, томати, огірки, квасолю, буряки, моркву та ще багато чого іншого. Підписників здивувало, чому ведуча порпається у землі без рукавичок?

«Багато отримала питань - як це ви голими руками рвете бур’ян? Які будуть ваші руки? По-перше, я відверто не бачу в цьому ніякої катастрофи. По-друге, у мене є якась фізична потреба відчувати землю руками. Так, саме фізична потреба, не зважаючи на активний день, ввечері лізти до землі, набиратися від неї якогось спокою.

А ще у мене зараз такий стан, коли втрачається чутливість навіть в тілі, ти ніби онімів увесь, ти ніби ватний. І коли в тебе такий стан, хочеться привести себе до тями. І мене рятує ось це занурення туди, ближче до природи: побути на самоті, подумати, торкатись землі. Я насправді від неї набираюся енергії. Мені потрібно було руками відчувати, як колеться троянда, як пече кропива.

А манікюр… я його зроблю через день і все буде ок. При тому, що я вже дуже давно не користуюся ніякими видами лаку, бо з моїм темпом життя і кількістю контакту з водою, землею ніякі лаки не витримують, навіть ультрасучасні», - каже Валентина Хамайко. 

Більше новин