Світлину телезірка опублікувала в сторіс в Instagram. На фото Барбір позує без косметики перед початком робочого дня та підготовкою до прямого ефіру Сніданку з 1+1.
Ведуча зробила знімок рано-вранці та показала, як виглядає без звичного телевізійного образу.
«05:17. Доброго ранку», — лаконічно підписала кадр Барбір.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведуча Сніданку з 1+1 Людмила Барбір підкорила стильним образом у наймоднішому відтінку літа