О 5-й ранку перед ефіром: ведуча Сніданку з 1+1 Людмила Барбір показала селфі без макіяжу

Ведуча Сніданку з 1+1 Людмила Барбір показала селфі без макіяжу - фото
liudmila.barbir/Instagram
Поділитися:

Ведуча Сніданку з 1+1 Людмила Барбір поділилася з шанувальниками ранковим селфі без макіяжу.

Світлину телезірка опублікувала в сторіс в Instagram. На фото Барбір позує без косметики перед початком робочого дня та підготовкою до прямого ефіру Сніданку з 1+1.

Ведуча зробила знімок рано-вранці та показала, як виглядає без звичного телевізійного образу.

«05:17. Доброго ранку», — лаконічно підписала кадр Барбір.

Людмила Барбір
liudmila.barbir/Instagram

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведуча Сніданку з 1+1 Людмила Барбір підкорила стильним образом у наймоднішому відтінку літа

Не пропустіть головне! Підпишіться на наші оновлення в Google!
Новини по темі