О 5-й ранку перед ефіром: ведуча Сніданку з 1+1 Людмила Барбір показала селфі без макіяжу
Ведуча Сніданку з 1+1 Людмила Барбір поділилася з шанувальниками ранковим селфі без макіяжу.
Світлину телезірка опублікувала в сторіс в Instagram. На фото Барбір позує без косметики перед початком робочого дня та підготовкою до прямого ефіру Сніданку з 1+1.
Ведуча зробила знімок рано-вранці та показала, як виглядає без звичного телевізійного образу.
«05:17. Доброго ранку», — лаконічно підписала кадр Барбір.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведуча Сніданку з 1+1 Людмила Барбір підкорила стильним образом у наймоднішому відтінку літа
Новини по темі
Після 10 років успішної кар'єри в США: Марина Мазепа повертається жити в Україну
«Вчора дзвонив»: Володимир Бебешко розповів про розмову з Олегом Винником і пояснив, чому не засуджує його за життя в Німеччині
Після гучного скандалу з Гринкевичем: Соня Морозюк вперше розповіла, як змінилося її життя та чи купують її картини зараз
«З’являється конкуренція»: Тарас Тополя і учасники гурту Антитіла розповіли про суперечки в колективі
