З днем медичного працівника 2023: привітання у віршах, прозі та картинках

День медичного працівника в Україні відтепер відзначають 27 липня: вітання до свята

День медичного працівника — професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України. Починаючи з 2023 року День медика в Україні святкують 27 липня. 

З днем медичного працівника: привітання у прозі

  • Дорогі медичні працівники, у цей особливий день хочу віддати вам свою найщирішу вдячність за вашу безцінну працю. Ви - справжні лікарі душ, що лагідно зігрівають наші серця турботою і медичною мудрістю. Ваші зусилля і самопожертва заслуговують найвищого визнання. Зичу вам міцного здоров'я, стійкості духу і впевненості в тому, що ви робите світ кращим місцем.

  • З великим вдячним серцем вітаю всіх медичних працівників із їхнім професійним святом! Ваша непохитна відданість і сильний характер допомагають подолати будь-які перешкоди на шляху до одужання і зцілення. Нехай ваші руки завжди будуть наповнені силою і ніжністю, а ваші серця - добротою і співчуттям. Ви - надія для тих, хто стикається з випробуваннями здоров'я, і ваша присутність лікує не тільки тіла, а й душі. Вітаю з професійним святом і бажаю успіхів у всіх ваших благородних справах.

  • Вітаю найчарівніших медичних працівників! Ваша доброта, турбота і безкорислива готовність допомогти завжди залишають слід у серцях тих, кому ви допомагаєте. Кожен ваш вчинок - це подвиг, і ви здатні змінити світ до кращого, лікуючи тіла і душі. Дякую за ваші безцінні зусилля та відданість медичній справі. Нехай у вашому житті завжди буде радість від професійних здобутків і підтримка від тих, хто оточує вас з любов'ю.

  • Зичу всім медичним працівникам світлого свята та великих перемог! Ви - справжні герої, які залишаються міцними навіть у найтяжчі моменти. Ваша міцна воля і нескінченне бажання допомагати і лікувати заслуговують найкращого. Ви - скарб для нашого суспільства, і ваша мудрість і знання є джерелом надії для мільйонів людей. Хай у вашому житті завжди будуть близькі друзі, які підтримають і порадять, а ваші звершення будуть незабутніми в добрій пам'яті пацієнтів.

  • З днем медичного працівника, усіх, хто несе відповідальність за наше здоров'я! Ви - справжні заступники Божі, які приходять на допомогу тим, хто потребує зцілення і надії. Ваша праця - це справжнє мистецтво лікування, і ваша турбота про людське благо вражає своєю величчю. Нехай кожен ваш крок супроводжується благословенням, а ваша професія завжди приносить задоволення і натхнення. Вітаю з великим святом, щиро дякую за ваші величезні зусилля, і хай кожен ваш день буде наповнений радістю і визнанням!

День медика 2023: привітання у віршах

►День медичного працівника –
Це, справді, свято всенародне.
На честь людей, в чиїх руках
Священне діло, благородне.

Здоров’я нації, народу –
Державна справа нелегка,
Але ця справа звіку-зроду
Є суттю й медпрацівника.

►Бажаю міцного здоров’я. 
Благополуччя, сімейного затишку,
Невичерпної енергії. Нехай професійний успіх
супроводжує усі ваші починання,
хай доля буде щедрою на добро та радість.
Щастя вам, достатку, творчої наснаги та оптимізму!
З Днем Медичного працівника!

► Медичний працівник, ти гордість держави!
Ти буваєш втомленим і не спиш ти ночей,
У цей день ми щиро вас всіх привітаємо
Санітарів і нянь, медсестер й лікарів.
Ви з рідкісної породи, що життя продовжують,
Повертають здоров’я і радість несуть:
І ми вам бажаємо – нехай супроводжують
Вас здоров’я, удача і радість несуть!

►Як багато є лікарів хороших,
Таких як ви – на Україні одиниці,
І з року в рік ви знову і знову
Людей рятуєте мов вправні чарівниці.
У День медика бажаю вам усього
Того, що ви бажаєте всім пацієнтам:
Здоров'я, щастя, а поганого – нічого,
Нехай у житті будуть кращі моменти!

►Медпрацівників сердечно
З вашим днем вітаємо!
Нехай здоров’я буде вічним,
А решту – наживемо!

З Днем медика 2023: картинки

Фото: freepik

Більше новин