День медичного працівника в Україні відзначатимуть в липні: відома нова дата

Коли День медичного працівника 2023 в Україні: відома нова дата — 1+1
freepik.com

Президент України підписав указ про нову дату відзначення Дня медичного працівника.

Поділитися:

День медичного працівника в Україні – це професійне свято всіх працівників галузі охорони здоров'я. Коли відзначається День медика 2023 та чому саме в цю дату?

Коли День медичного працівника 2023 в Україні

Сьогодні, 13 червня, президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення в Україні Дня медичного працівника 27 липня. Відповідний документ № 327/2023 опубліковано на сайті президента. Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

"Ураховуючи значення сфери охорони здоров’я та внесок її працівників у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, засвідчуючи відданість медпрацівників справі надання медичної допомоги, збереження здоровʼя та рятування людських життів, на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоровʼя України постановляю установити в Україні професійне свято сфери працівників охорони здоровʼя я – День медичних працівників, яке відзначатиметься щороку 27 липня", — йдеться в указі.

Раніше професійне свято медичних працівників відзначалося 18 червня. Відсьогодні указ президента України від 3 червня 1994 року № 281/94 "Про День медичного працівника" визнається таким, що втратив чинність.

Чи загрожує Україні холера та як мінімізувати ризик спалаху епідемії, дивіться:

 

Новини по темі