З Міжнародним днем сина: роздивляємось фото українських зірок із синами (привітання на Міжнародний день сина)

Сьогодні відзначаємо Міжнародний день синів та розглядаємо фото українських зірок з їхніми синами (Катерина Осадча та Юрій Горбунов, Влад Яма, Катерина Кухар, Максим Чмерковський, Юлія Саніна, Джамала та інші)

Міжнародний день синів 2021 відзначається сьогодні, 22 листопада. Багато зірок українського шоу-бізнесу відзначають це свято, адже деякі з них — батьки хлопчиків. Подивимось на фотографії та почитаймо привітання з Міжнародним днем синів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катерина Осадча опублікувала фото з третім сином: молодшому сьогодні 3 місяці

Катерина Осадча та її три синочки

Ведуча "Світського життя" має трьох синів: Іллю від першого шлюбу, а Івана та Данилка від ведучого "Танців з зірками" Юрія Горбунова. 

Влітку старшому синові Осадчої Іллі виповнилося 18 років. Щаслива мама побувала на його випускному зі школи, а після цього хлопець поїхав навчатися за кордоном.

Фото: Instagram/kosadcha

А от наймолодшому синові, Данилу, тільки-но виповнилося три місяці. На своїй сторінці в Інстаграм Катерина запевняє: цей малюк ще навіть не уявляє, які в нього круті брати і яке цікаве життя в нього попереду.

Фото: Instagram/kosadcha

Чоловік Катерини Осадчої Юрій Горбунов у своїй соціальній мережі також виклав привітання до дня синів

 

Привітання із днем сина у віршах

Дорогий синочок мій, рідний і красивий,
Хочу я, щоб все життя був такий щасливий,
І розумний, роботящий, ніжний і привітний,
Терпеливий до людей і душею світлий!

У навчанні і роботі все було, як треба,
А в душі буяла цвітом доброта від неба,
Хай Господь тебе боронить від біди і горя,
А щасливих днів хай буде, наче крапель в морі!

Маша Єфросиніна та її син Олександр

Фото: Instagram/mashaefrosinina

Ведуча балкону "Танців з зірками" Маша Єфросиніна має двох дітей: старшу доньку Нану та молодшого сина Сашка. Нещодавно Маша, її чоловік та Саша побували на Мальдівах, де хлопчик опанував навички кулінарії.

Привітання із днем сина у прозі

Синочок, ти — найкращий. Нехай у твоєму житті все складається якнайліпше. Нехай удача завжди буде з тобою, хай у тебе все вийде. Будь щасливим!

Влад Яма з дружиною та їх Леон

Фото: Instagram/vladyama_official

Танцівник, ведучий "Твого дня" та головний суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма нещодавно відзначив 7-річну річницю шлюбу зі своєю дружиною Ліліаною. Разом вони виховують 5-річного сина Леона. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влад Яма розповів про екстрім-поїздку на Мальдіви та поповнення в сім'ї

Привітання із днем сина у віршах

Я кожен день тобі бажаю,
Я кожен день тебе чекаю.
Синочку любий, рідний мій,
Найкращий подарунок мій.

Із святом я тебе вітаю,
Молитвою оберігаю.
Хай доля щастя подарує,
Нехай шанують тебе всюди.

Катерина Кухар та її син Тимур

Фото: Instagram/stoianov_aleksandr

У судді проєкту "Танці з зірками", прима-балерини Катерини Кухар двоє дітей. Старший син Тимур від попереднього шлюбу та їх спільна з Олександром Стояновим донька Анастасія.

Максим Чмерковський та його син Шай

Танцівник та суддя шоу "Танці з зірками" Максим Чмерковський разом із дружиною Петою Маргатройд виховує сина Шая.

Фото: Instagram/maksimc

Максим зворушливо привітав із днем синів у своїй соціальній мережі: "Мій син - моя гордість! Він розділив моє життя на ДО і ПІСЛЯ! З таким сином, я - найщасливіший батько. Дякую, Пета, за наше диво".

Юлія Саніна та її син Даня

Фото: Instagram/the_hardkiss

Співачка та фронтвумен гурту "The Hardkiss" Юлія Саніна має одну дитину, сина Даню від гитариста її гурту Валентина Бебко. До речі, в родині подвійне свято: вчора у Дані був День народження, а сьогодні вже Міжнародний день сина.

Привітання із днем сина у прозі

Вітаємо всіх синів та всіх батьків, яким доля подарувала хлопчиків зі святом. Немає в світі нічого кращого і чистішого за любов батьків до дітей і любов дітей до батьків. Нехай наші сини завжди радують нас і приносять нам тільки позитивні емоції.

Джамала з чоловіком та двома синами

Фото: Instagram/jamalajaaa

Співачка Джамала разом із чоловіком виховує двох синочків: 3-річного  Емір-Рахмана та молодшого, якому влітку виповнився один рік - Селім-Гірая.

Потап та його син Андрій

Фото: Instagram/realpotap

Сину Потапа та його першої дружини — Ірини Горової — вже 13. Незважаючи на те, що Потап розлучений із мамою свого сина, він приймає активну участь у вихованні сина.

Олександр Пономарьов із сином Олександром

Фото: Instagram/ponomaryovoleksandr

У співака Олександра Пономарьова є 13-річний син Олександр від другого шлюбу — із Вікторією Мартинюк. Пономарьов неодноразово показував, як проводить час із сином, а сьогодні не забув привітати сина у своїй соціальній мережі: "Сьогодні День Сина! Із нещодавньої розмови з ним: як тобі нова пісня і кліп?   Кліп клас , музика вайбова.  Я розгубився. Але все одно вітаю тебе, Сину!"

Привітання із днем сина в прозі

Сину! У цьому слові полягає і материнське кохання, і батьківська гордість. Знай, що серця твоїх батьків б'ються для тебе, тому йди життям з високо піднятою головою, і нехай тобі підкоряться всі вершини. З днем ​​синів, наш рідний синку!

Ірина Білик із сином Табрізом

Фото: Instagram/bilyk_iryna

У Ірини Білик є старший син від шлюбу із Андрієм Оверчуком  Гліб та молодший  Табріз, від шлюбу із Асланом Ахмадовим. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хіти Сергія Бабкіна стануть саундтреками серіалу «Джек & Лондон» на 1+1

Сергій Бабкін із синами Артуром та Єлісеєм

Фото: Instagram/babkin_official

Сергій Бабкін і його дружина Сніжана виховують трьох дітей: дочку Веселину, синів Артура та Єлисея. Останній, за словами самого Бабкіна, "нарешті його копія".

Більше новин