Зовсім не Барбі: Іванка Трамп демонструє, як бути стильною у рожевому

Цього кольору не варто боятися!

Існує думка, що дівчина у рожевому, а тим паче блондинка, дуже нагадує ляльку Барбі. Тому чимало модниць побоюються цього кольору, адже хочуть, аби їх сприймали серйозно. Ми згідні, що рожевий потрібно носити правильно, але категорично заперечуємо, що його не має бути у твоєму гардеробі. 

Упевнені, тебе надихне стиль доньки президента США Іванки Трамп. Схоже, улюблений фільм цієї красуні — «Блондинка в законі», адже в її шафі знайдеться безліч речей усіх відтінків рожевого. А найбільше — костюмів. Новий вихід Іванки — ще один доказ цьому. 

Днями вона відвідала презентацію дебютної книги свого брата ДональдаТрампа-молодшого, яка пройшла в готелі Hay-Adams у Нью-Йорку. Блондинка вбралася у витончений атласний брючний костюм холодного рожево відтінку з оригінальним градієнт-ефектом. Вбрання переливалося із рожевого у персиковий. До слова, такий модний трюк зветься деграде або омбре. Трамп доповнила лук бежевими босоніжками на високих підборах та золотим клатчем. Вишукано й жіночно! А головне, зовсім не в дусі Барбі. 

Фото: instagram/morgan_ortagus

Цікаві факти про життя і стиль доньки президента США дізнавайся у відео: 

Loading...

Більше новин про Іванку Трамп читай далі: 

1. Костюм, як в Іванки Трамп, має бути в кожної цієї осені

2. З цією новою зачіскою Іванка Трамп стала ще красивішою

3. Іванка Трамп показала, як модно вдягнутися влітку в офіс

4. Іванка Трамп підкреслила звабливі вигини вишуканою сукнею

5. Іванка Трамп замилувала повсякденним образом у наймоднішому кольорі року (фото)

Більше новин