“1+1 Україна” покаже новий документальний проєкт Дмитра Комарова “Рік. Харківщина” про раніше невідомі деталі деокупації Харківської області

Дивіться премʼєру авторського документального проєкту Дмитра Комарова “Рік. Харківщина” скоро на “1+1 Україна”.

Скоро на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра авторського документального проєкту Дмитра Комарова “Рік. Харківщина”. Нова документальна робота журналіста присвячена річниці деокупації Харківської області та Слобожанського контрнаступу. Це одна з найуспішніших операцій Сил оборони України. Ризикована, багато в чому зухвала - проте блискавична і така, що приголомшила окупаційні війська і змусила їх відступити практично з усієї території Харківщини. Вперше розкриваються раніше невідомі деталі подій того часу, про які вже можна говорити.

Випуски базуватимуться на унікальному журналістському досвіді та ексклюзивному, без перебільшення історичному відеоматеріалі: Дмитро слідує одразу за підрозділами Збройних сил України та опиняється у містах та селищах, щойно звільнених від російських військ.

Що відбувалося в тих місцях, звідки місяцями не надходило жодної достовірної інформації? З чим доводиться стикатись мирним мешканцям під окупацією і які випробування чекають на них на вже звільнених територіях? Яким чином виклики окупації змушують українців проявляти свою волю та характер?

Це проєкт, в якому події війни розкриваються через історії їхніх учасників – як військових, так і мирних мешканців. Через їхні переживання, страхи та надії. Проєкт відзначає героїзм і волю українського народу в найважчі часи, і він стане важливою складовою сучасної історії України.

Loading...

Дивіться премʼєру авторського документального проєкту Дмитра Комарова “Рік. Харківщина”  скоро на “1+1 Україна”.

Більше новин