«Є історичні кадри»: Дмитро Комаров анонсував ексклюзивне інтерв’ю із Володимиром Зеленським та Валерієм Залужним у документальному проєкті «РІК» на «1+1 Україна»

О 20:15 на телеканалі «1+1 Україна» покажуть прем’єру авторського документального проєкту Дмитра Комарова «Рік»

Сьогодні, у день річниці повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, о 20:15 на телеканалі «1+1 Україна» покажуть прем’єру авторського документального проєкту Дмитра Комарова «Рік». У проєкт увійдуть репортажі Комарова з гарячих точок, рідкісні кадри з щойно деокупованих міст та ексклюзивні інтерв’ю з тими, чиїми руками та розумом створюється наша історія і майбутня перемога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "путін недооцінив Україну", — Борис Джонсон у розмові з Наталією Мосейчук та Максимом Сухенко в ефірі Національного марафону “Єдині новини”

Напередодні прем’єри журналіст завітав до студії Національного марафону «Єдині новини» та у прямому ефірі поділився ексклюзивними подробицями про проєкт. Дмитро розказав ведучим Наталії Мосейчук та Максиму Сухенку, у який момент вирішив фільмувати події для майбутнього документального проєкту:

«Я ніколи не працював військовим журналістом, і дуже добре пам’ятаю ту мить, коли вирішив, що повинен бути там, де відбуваються зараз найголовніші події. Це був третій день війни. Я стукався в усі двері та шукав поради, як поїхати на війну. Я став приєднуватись до різних бригад. Моторошно було, коли ми на повній швидкості летіли по Окружній дорозі, яка на той час прострілювалась, коли біля Пущі горіли заправки, а із ДОТу часів Другої світової наші захисники воювали вже не проти нацистів, а проти росіян».

Дмитро розповів, що у перші місяці просто фільмував усі найважливіші події. До нього приєднувались волонтери, наприклад оператори Серій Мацко та Ігор Лома. Потім почав розширювати географію зйомок і маршрут журналіста пролягав по найактуальніших точках на той час.

«Я ніколи не забуду, як ми першими заїхали в Бучу. Мій мозок не встигав переварити інформацію. Коли ми перші заїхали на вулицю, де розстрілювали людей, я навіть не міг на камеру коментувати. Я не вірив у те, що бачу. Невелика вулиця була вся усіяна тілами людей. Поліцейські проводили зачистку та шукали «потєряшек». Це була найважча година за цей рік. Я зараз вам розповідаю, і у мене перед очима обличчя цих людей – чоловік їхав на велосипеді, впав, біля нього картопля, продукти. Життя зупинилось, це страшно», - пригадує Дмитро Комаров.

Журналіст вперше у новинному марафоні анонсував участь у проєкті перших осіб України:

«Ви побачите людей, руками і думками яких твориться наша перемога. Ви побачите Президента Володимира Зеленського, Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та головнокомандуючих, які приймали ключові рішення. Навіть під час моментів, коли вони приймали ці рішення, під час оперативної роботи. Є історичні унікальні кадри, адже мені пощастило як журналісту отримати доступи і дозволи. Я дуже раджу це побачити».

Loading...

Наприкінці розмови Дмитро Комаров поділився своїми роздумами та спостереженнями під час спілкування із військовими:

«Я можу сказати про свої відчуття: я бачу впевненість у військових, у командуванні країни. Впевненість, позитив і настрій виключно на перемогу. За цей рік я не бачив жодного військового, який би сумнівався у перемозі. Цитуючи багатьох героїв: питання вже вирішене, залишилось тільки дочекатись та зробити багато роботи».

Нагадаємо, що глядачі побачать у проєкті інтерв’ю з керівником Головного управління розвідки Кирилом Будановим, який прокоментує найважливіші події року великої війни та розповість, які сценарії вторгнення росії вдалося зламати нашим захисникам. Також Міністр Оборони Олексій Резніков поділиться подробицями відомих подій, які до цього часу не можна було називати. Також Дмитру Комарову вдалося реалізувати свою мрію взяти інтерв’ю у генерала Олександра Сирського саме на його робочому місці.

Loading...

Прем’єра авторського документального проєкту «Рік» відбудеться 24 лютого о 20:15 на «1+1 Україна». О 21.00 проєкт можна будет побачити в ефірі Національного марафону. Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Більше новин