Олімпійський чемпіон Олег Верняєв презентував благодійний проєкт «Оберіг України» в ефірі «Сніданок. Вихідний»

Олег Верняєв презентував благодійний проєкт «Оберіг України», обличчям якого стали ведучі групи 1+1 media.

У неділю, 20 серпня, до студії «Сніданок. Вихідний», що транслюється на телеканалах 1+1 Україна та ТЕТ, завітав олімпійський чемпіон, учасник проєкту «Спортивний фронт» 1+1 media Олег Верняєв

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ольга Харлан у «Сніданку з 1+1» прокоментувала свою дискваліфікацію на Чемпіонаті світу та подальшу кар‘єру

Під час прямого ефіру Олег презентував благодійний проєкт  «Оберіг України», обличчям якого стали ведучі групи 1+1 media, зокрема ведучий «Сніданку з 1+1» на телеканалі 1+1 Україна Єгор Гордєєв, ведучий «Ближче до зірок» на телеканалі ТЕТ Нікіта Добринін, а також ведучий «Загубленого світу» на телеканалі 2+2 та військовослужбовець ЗСУ  Геннадій Попенко. 

У студії ранкового шоу олімпійський чемпіон розповів про те, як виникла ідея виготовляти браслети-обереги з вугілля, хто допоміг знайти символ Донеччини для реалізації задуму та як поступово все це команда втілювала в життя. 

«Всі ж знають, що я з Донецька. А вугілля це символ мого рідного міста. Коли востаннє ми їздили на Донеччину разом з Юрієм Ткачем та Віталієм Козловським, захотіли зробити щось добре та благодійне для моїх земляків. Вирішили зробити щось з вугілля. Так вийшло, що наші військові допомогли його знайти. В останній день, коли ми виїжджали з Донецької області, із самого ранку приїхали та забрали вугілля, а потім передали у Львів. Згодом повернули в Київ і доопрацьовували браслети. З усією Україною працювали над цим проєктом: і схід, і захід, і центр», — підкреслив Олег.

Також Олег Верняєв зазначив, куди підуть виручені кошти з продажу оберегів:

«100% коштів підуть на закупівлю будівель в Київській області, для тимчасових переселенців з Донецької та Луганської областей. Людей, які були вимушені кілька разів покинути свої домівки через те, що до нас прийшов ворог», — розповідає Олег.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Найперше, що треба зробити, це докласти максимум зусиль, аби росіян і білорусів відсторонили від участі», — Іван Чупринко

Loading...

Повна версія ефіру доступна за цим посиланням. Нагадуємо, що «Сніданок з 1+1» виходить щодня на телеканалах 1+1 Україна, ТЕТ, а також на YouTube. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення  Київстар ТБ.

Більше новин