Барбір стала першою українською ведучою, яка отримала чорний пояс айкі-дзюцу

Тепер Людмила поставила перед собою нову мету.

Сьогодні, 30 листопада, ведуча ранкового шоу Сніданок з 1+1 відзначає день народження. Напередодні свята вона отримала чорний пояс з айкі-дзюцу.

Урочиста церемонія відбулася за участі колег і друзів. Чорний пояс Людмила отримала з рук сенсея (в східних навчаннях і єдиноборствах — учитель, наставник). До речі, відзначимо, що чоловік телеведучої Ігор — також сенсей, і він був в АТО, має нагороду за звільнення Донбасу. На схід України поїхав добровольцем з перших днів конфлікту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірковий стиль: Людмила Барбір

Людмила Барбір займається японською бойовою технікою вже вісім років, тож захистити чорний пояс могла вже давно. Але через щільний і напружений графік роботи ведуча не могла регулярно відвідувати заняття, тому справа затягнулася.

Цього року телеведуча пообіцяла собі, що зробить усе, щоб отримати довгоочікуваний чорний пояс.

«Для мене отримання чорного пояса – це результат моєї тривалої і наполегливої роботи. Підведення підсумків роботи над собою. Я не буду зупинятися у мистецтві айкі-дзюцу і було б круто отримати другий дан», — поділилася зірка Сніданку.

Щоб здобути перший дан та отримати чорний пояс, потрібно знати приблизно 100 технік, серед яких – ударна техніка, робота зі зброєю і техніка боротьби. Людмила Барбір опанувала бокен (дерев'яний меч для тренувань), дзьо (дерев'яна жердина, зазвичай довжиною приблизно 128 см), короткий спис, меч та ніж. 

«Я ходжу на тренування три-чотири рази на тиждень. Якщо чогось по-справжньому прагнеш і ставиш чітку ціль, то обов’язково знайдеш на це час. Мені вдається це завдяки тому, що я  ретельно планую свій графік, вчусь правильно розставляти пріорітети, і розподіляти обов`язки в сім`ї. Мій син Тарас теж займається айкі-дзюцу, тому ми багато часу проводимо разом на тренуваннях», — розповіла ведуча.

У реальному житті Людмилі не доводилося застосовувати свої навички з айкі-дзюцу, але вона завжди намагається контролювати все, що відбувається навколо, та бути пильною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шовкопляс і Барбір вразили запальним танцем у прямому ефірі (відео)

Більше новин