Ексклюзивно у «Сніданку з 1+1» на 1+1 Україна Сергій Притула розповів, як переживає нічні повітряні тривоги та чим надихається у військові часи

До студії «Сніданку з 1+1» завітав волонтер та засновник благодійного фонду Сергій Притула та розповів, як провів цю тривожну ніч.

Улюблена програма українських телеглядачів «Сніданок з 1+1» в ефірі телеканалу 1+1 Україна у будні з 7:00 до 11:00 продовжує розповідати українцям про оперативні новини в країні та долучати спеціалістів різних галузей.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10-річна чемпіонка світу з шашок довела Сергія Притулу до сліз: як українські діти пришвидшують нашу перемогу

Після важкої ночі для всіх українців, коли повітряна тривога безперервно тривала майже сім з половиною годин, до студії «Сніданку з 1+1» завітав волонтер та засновник благодійного фонду Сергій Притула та розповів, як провів цю тривожну ніч:

 «Я дуже міцно сплю, але все таки навіть якщо я не чую сирени, бахкає так гучно, що я прокидаюсь і пришвидшеним темпом біжу в підземний паркінг. В мене вже навіть подушка в машині заготовлена, так вже і добуваю ніч».

Сергій розповів, що ніколи не нехтує повітряними тривогами, навіть в офісі. Контролюють це питання охоронці: як тільки лунає тривога, вони просять пройти усіх співробітників на цокольний поверх, де було обладнано бомбосховище.

Свою волонтерську діяльність Сергій Притула веде ще з 2014 року. За цей час він встиг познайомитись та потоваришувати з безліччю українських військових, але й втрат за цей час було дуже багато. Сергій поділився, де бере сили, щоб продовжувати свою діяльність:

«Мене дуже сильно надихають наші захисники. У нас є велике завдання бути гідними їх. Я думав, що у 2014-2015 роках я бачив справжню війну, але те, що відбувається зараз – це зовсім інша історія. Ти можеш жалітися, що втомлюєшся, але коли приїжджаєш  на передову, дивишся на роботу хлопців, розумієш, що ти просто не маєш права відкривати рот і казати, що ти десь вигорів».

Також Сергій зізнався, чи сумує за безтурботним минулим, коли він був відомий як шоумен:

«Я зловив себе на страшній думці, що абсолютно немає ніякої ностальгії, не тягне за минулим. Але я розумію чому. Зараз я максимально на своєму місці, я відчуваю користь, яку ми з фондом приносимо. Від цього я дуже радію. Дуже хочу, коли доживу до Перемоги, не картати себе за те, що я зробив чогось мало або недостатньо».

Loading...

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України.  Не пропустіть щодня проєкт з 7:00 до 11:00 на телеканалі 1+1 Україна, а також на YouTube. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

Для того аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Більше новин