Героїнею нового епізоду «Сніданку після Сніданку» стане Алла Кудлай

Як хрещена мама Насті Каменських відреагує на челенджі?

У середу, 26 червня, в рамках «Сніданку після Сніданку» відбудеться другий ефір програми, гостею якого стане народна артистка України Алла Кудлай.

19 червня відбулась прем’єра проекту 1+1 media «Сніданок після Сніданку», який у 2018 році успішно транслювався в соцмережах і був продовженням телевізійного ефіру найрейтинговішого ранкового шоу країни «Сніданок з 1+1».

Першим гостем ефіру став співак Павло Зібров, який розповів про те, за що він любить Київ, який найдорожчий подарунок отримував та що допомагає йому завжди залишатись у формі.

Під час випуску Павло відповідав на запитання, які протягом доби надсилали глядачі каналу 1+1 та користувачі соціальних мереж. Найбільше фоловерів цікавила тема легендарних вусів артиста:

«Якщо хтось готовий дати мені мільйон доларів за те, аби позбутись вусів – я це зроблю!», – запевнив Павло Миколайович.

Несподіванкою ефіру стала рубрика «Правда чи гидота», під час якої гості студії відповідають на компрометуючі питання ведучої. Якщо співрозмовник відмовляється відповідати – мусить з’їсти гидоту, якщо ж говорить правду – «делікатес» дістається ведучій.

Цього разу серед «смаколиків» були мертві бджоли, «вода з Дніпра» та столітні яйця. Чи пройшов Павло Зібров іспит від Ірини Гулей та наскільки чесними були його відповіді – дивіться у записі «Сніданку після Сніданку» за цим посиланням.

Вже в цю середу, 26 червня, до студії «Сніданку після Сніданку» прийде народна артистка України Алла Кудлай.

Алла відповідатиме на запитання глядачів, які надходять у соціальні мережі, розповість про плани на майбутнє та про те, над чим наразі працює.

А як хрещена мама Насті Каменських відреагує на челенджі, які для неї підготувала команда проекту, – можна буде переглянути завтра о 10:00 на Facebook-сторінці «Сніданку з 1+1».

«Сніданок після Сніданку» реалізується в рамках ініціативи #забутипровік, ведуча програми – Ірина Гулей.  Формат проекту – легкі годинні інтерв’ю з зірками шоубізнесу, митцями, дизайнерами, експертами та іншими відомими постатями, питання яким ставлять глядачі каналу 1+1, а також користувачі соціальних мереж Facebook та Instagram.

Цього року планується випустити 10 епізодів, які будуть присвячені соціальній ініціативі 1+1 media «Люди Ідей+».

До студії «Сніданку з 1+1» приходитимуть герої циклу мотивуючих історій #забутипровік – ті, хто для багатьох українців є взірцями успішних та цілеспрямованих особистостей, які руйнують стереотипи, що після певного віку складно починати нову справу, опановувати інший фах, мріяти та реалізовувати свої ідеї.

Нагадаємо, 21 травня Група компаній 1+1 media презентувала соціальний проект «Люди Ідей+. #забутипровік». Мета кампанії – зруйнувати стереотипи про те, що вік має значення і що люди поважного віку не здатні розпочинати власну справу, освоювати нові навички та генерувати потужні ідеї.

Крім програми стажування, в рамках проекту публікують цикл мотивуючих історій та фоторепортажів, реалізований у колаборації з відомим київським фотографом Вікторією Квіткою.

Він буде знайомити українців зі справжніми Людьми Ідей+, які мають потужну історію та на власному прикладі доводять, що вік – це не завада на шляху до реалізації цілей, а рік народження не грає жодної ролі в процесі досягання успіхів.

На сайті кампанії уже з’явились історії  креативного продюсера 1+1 Анатолія Єреми, спеціального кореспондента «ТСН. Тиждень» Костянтина Грубича, народного артиста України Анатолія Гнатюка, експертки «Сніданку з 1+1» Наталії Підлісної та редакторки нішевих каналів Соломії Зінчук, співака та мецената Володимира Дороша.

Передумовою запуску проекту стало опитування, яке на замовлення медіахолдингу провела дослідницька агенція Info Sapiens. Його результати свідчать про наявність усталеного стереотипу, що розцвіт творчого мислення відбувається до 40 років. Майже дві третини опитаних вважають, що існує такий вік, коли вже пізно змінювати фах, опановувати нову спеціальність чи починати новий проект або бізнес, в середньому він складає 50-56 років.

Найбільш консервативними виявилася саме старша аудиторія – майже 70% респондентів віком від 50 років вважають, що після певного віку нові проекти (у широкому сенсі) розпочинати пізно. Ознайомитись з результатами дослідження можна за цим посиланням.

Більше новин