Ведучі Сніданку з 1+1 змінили професію заради хворого на рак хлопчика

Руслан Сенічкін, Олександр Попов і Неля Шовкопляс приміряли роль вчителів.

Чотири суботи поспіль ведучі 1+1 та зіркові друзі проекту Здійсни мрію ставатимуть вчителями і проводитимуть Уроки мрій для відвідувачів мережі ресторанів PESTO CAFE, аби здійснити мрію 4-річного онкохворого хлопчика Ромчика Навроцького та усіх дітей ОХМАТДИТу.

PESTO CAFÉ і проект Здійсни мрію організували благодійну акцію – їж піцу і допомагай, мета якої зібрати кошти на втілення мрії чотирьохрічного хлопчика -  створити «СуперМобіль» і покататися на ньому. Цей транспортний засіб не тільки буде катати Романа, але й постійно допомагатиме маленьким пацієнтам столичного ОХМАТДИТу пересуватися між відділеннями і на уроки Школою Супергероїв.

У суботу, 13 квітня, вже відбувся перший урок в рамках цієї акції. Маленькі благодійники прийшли на справжній урок, щоб навчитися  мріяти без меж. Цього разу ролі вчителів приміряли ведучі Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс, Руслан Сенічкін та Олександр Попов.

«Дуже важливо надихнути і дітей, і дорослих мріяти без меж, показати, що мрії – це серйозно і необхідно у сучасному світі відкриттів» - зізналася Неля Шовкопляс.

За найцікавіші і найоригінальніші мрії зіркові ведучі дарували дітям чарівні палички. Діти мріють стати художниками, політати на ракеті, побачити травоїдного динозавра або винайти ліки від раку.

Акція триватиме до кінця травня у всіх ресторанах мережі Pesto Cafe. П'ять гривень від кожної проданої піци будуть перераховувати на здійснення мрії Романа. Потрапити на зірковий урок мрій можна 20 квітня та 4 і 11 травня. А вже цієї суботи, 20 квітня, вчитимуть мріяти куратор проекту Здійсни мрію Олександра Лобода та ведучі 1+1 Валентина Хамайко і Олексій Душка.

Loading...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тіна Кароль здійснила мрію 8-річного хлопчика на очах у мільйонів глядачів (відео)

Більше новин