«Жінка-кішка» Геллі Беррі випускає авторську колекцію білизни

Голівудська актриса Хеллі Беррі розробила власну ексклюзивну лінію білизни.

50-річна голівудська актриса Хеллі Беррі створила авторську колекцію білизни. Жінка назвала лінійку «білизною для справжніх жінок». Білизна надійде у продаж вже у січні наступного року. 

За словами Геллі, одяг буде не лише красивий, а й дуже зручний, що його просто не захочеться знімати. 

Loading...

«Білизна, в якій можна жити» − слоган кампанії.

Геллі довела усім жінкам, що для мрії не буває надто пізно. А будь-які аргументи проти − це лише виправдання. За свої цілі треба боротися і докладати багато зусиль, аби втілити їх у реальність. Все у наших руках.

У свої 50 я навчилася бути безстрашною! І тепер я точно знаю: не буває надто рано чи надто пізно, аби робити те, що приносить тобі щастя.

Це вже не перший досвід Геллі Беррі, коли їй доводиться виходити із зони комфорту. У 1986 вона стала першою темношкірою представницею США на конкурсі краси «Міс світу», зайнявши 6 місце.

А в 1989, знімаючись у мінісеріалі «Живі ляльки» впала в кому, отримавши діагноз − цукровий діабет 1 типу.

Loading...

Незважаючи на всі життєві обставини, Геллі Беррі успішно реалізувала себе як модель та актриса. Її сценічний талант був відзначений такими кінонагородами, як «Золотий глобус», «Еммі», «Срібний ведмідь».

За фільм «Бал монстрів» Хеллі Беррі отримала «Оскар», ставши першою темношкірою жінкою у номінації «Найкраща жіноча роль».

Читайте також: Як зірки серіалу «Беверлі-Хіллз» допомагають колезі боротися з раком.

Більше новин