5 найкращих жіночих фільмів для приємного вечора

Найкращі кінострічки для гарного вечора.

Стильні та амбітні, чарівні та запальні – жінки можуть поєднувати у собі безліч рис характеру. Вашій увазі – добірка найкращих фільмів про жінок, які перенесуть вас у захопливий світ пригод.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що дивитися 8 березня: Відверті зізнання Тіни Кароль та улюблені романтичні кінострічки

«ТИТАНІК», 1997

Це історія однієї з найбільших морських катастроф за все існування людства, на тлі якої спалахує кохання між двома пасажирами - Роуз та Джеком. Талановитий художник-безхатченко закохується у дівчину із заможної сім'ї, що опинилася на межі банкрутства, Роуз. Однієї ночі Джек врятував Роуз від самогубства, і між молодими людьми виникла симпатія. Згодом вона переросла у справжні глибокі почуття, та чи суджено їм бути разом? 

Дивіться культовий фільм на 1+1 8 березня о 15:40.

«ДИЯВОЛ НОСИТЬ ПРАДА», 2006

Комедійна драма розповідає історію молодої, проте дуже амбіційної дівчини на ім’я Андреа, яка влаштовується на роботу до популярного журналу моди «Подіум». Новим босом дівчини стає головний редактор видання Міранда Прістлі – вимоглива та впливова жінка, яку зіграла легендарна акторка Меріл Стріп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 найкращих фільмів з Меріл Стріп.

Андреа далека від моди та стилю. Проте дівчині доведеться пройти всі «кола пекла» під пильною увагою боса в спідниці, щоб вижити на новому місці.

«ЗНОВУ ТИ», 2010

Марні – гидке каченя, над якою в школі кепкує чи не кожен. Проходить усього кілька років і вона вже успішний PR-менеджер та приваблива жінка. Здавалось, нічого не може завадити її щасливому та спланованому життю.

Проте, як виявилось, брат Марні зовсім скоро одружиться з дівчиною, яка знущалась з неї у шкільні роки.

«УСІ В ЗАХВАТІ ВІД МЕРІ», 1998

Головний герой Тед ніяк не може забути своє підліткове кохання на ім’я Мері. Ще у шкільні роки у них сталося невдале побачення, проте через 13 років після того, він доручає детективу Пету віднайти дівчину.

Пет знаходить Мері – і сам закохується в неї по вуха. Згодом виявляється, що залицяльників у неї значно більше, ніж здається на перший погляд.

«ОБЕРЕЖНО, ПРЕДКИ В ХАТІ», 2012

Еліс залишає двох своїх дітей на батьків. Бабуся з дідусем невимовно раді, адже тепер вони зможуть проводити  більше часу з онуками.

Згодом вони розуміють, що постійні шкільні заняття і життя за суворими правилами, зовсім не те, що потрібно дітям. Щоб повернути дитинство малечі, «предкам» доведеться використати зовсім нестандартні методи виховання.  

 

Більше новин