На «1+1 Україна» покажуть новий сезон «Світу навиворіт» про Колумбію, який зняли до повномасштабної війни

3 березня відбудеться прем’єра циклу про Колумбію, яку минулого року глядачі не встигли побачити через вторгнення росії

З початку повномасштабної війни з росією Дмитро Комаров буває в гарячих точках та показує наслідки злочинів росіян на українській землі. Журналіст і телеведучий також активно займається волонтерською діяльністю і допомогою ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На «1+1 Україна» покажуть прем’єру авторського документального проекту Дмитра Комарова «Рік»

Щоб підтримати українців і подарувати глядачам позитивні емоції у ці надскладні часи, команда «Світу навиворіт» відновила роботу над сезоном про Колумбію, знятим ще до повномасштабної війни.

«Я повернувся з Боготи до Києва приблизно за тиждень до 24.02. І дуже сподівався, що найстрашніше, всупереч прогнозам, не станеться. Ми з операторами планували в перших числах березня повернутися в Колумбію і завершити зйомки. Звичайно, зранку 24 лютого про закордонні поїздки не було й думки. Я пішов знімати війну. Колумбійський матеріал залишився на полицях тимчасово безлюдного офісу.

Коли стало вже остаточно зрозуміло, що війна за тижні не закінчиться, я вирішив, що мій борг - не тільки фільмувати події військового часу, а ще й зробити все від мене залежне, щоб подарувати українцям трохи позитиву та цікавинок в цей найскладніший час. І зрозумів, що знятий до війни матеріал має бути змонтований і показаний», - згадує Дмитро Комаров перервану експедицію.

Журналіст і мандрівник сподівається, що ці випуски підтримають дух українців та допоможуть хоча б ненадовго відволіктись від новин:

«Я дуже хочу, щоб ці нові програми подарували радість всім, хто любить подорожі. Щоб допомогли на годину в тиждень повністю відволіктись від страшної реальності, ракетних обстрілів та сумних новин і думок. Дуже важливо навчитися жити під час війни. І новий сезон «Світу навиворіт», - це маленький вклад нашої команди в емоційний стан українців, телевізійне заспокоююче»,- сказав Комаров.

Loading...

У новому сезоні телеведучий знайомитиме глядачів з країною неймовірних багатств та вирушить на пошуки скарбів. Мало хто знає, та саме з Колумбії походять легенди про міфічну «золоту країну» Ельдорадо. І не безпідставно. Дмитро Комаров спробує розгадати таємниці, приховані у густих лісах Колумбії, та у своєму стилі показати цю країну зсередини.

Команда «Світу навиворіт» зберегла свої найкращі традиції. В новому сезоні будуть цікаві пригоди, екстремальні розваги, містичні обряди давніх племен, а також ризиковані репортажі з найбільш небезпечних місць Колумбії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим»: скільки дітей передбачили мандрівнику карпатські мольфарки з Олександрою Кучеренко

Пошуки скарбів та легендарної країни Ельдорадо у «Світі навиворіт» дивіться щоп’ятниці, починаючи з 3 березня на «1+1 Україна».

Більше новин