Алла Мазур отримала букет білих троянд від незнайомця

Переможець благодійного марафону Здійсни мрію зворушливо подякував ведучій 1+1.

Автор і ведуча програми ТСН. Тиждень Алла Мазур, яку люблять і якій довіряють мільйони українців, зустрілась з переможцем лоту благодійного марафону Здійсни мрію.

Під час цього марафону, який Сніданок з 1+1 провів до Дня Святого Миколая, збирали кошти для проекту Здійсни мрію. Його головна мета – втілити у життя мрії важкохворих дітей, для яких кожен прожитий день – уже диво.

Українські зірки надали для марафону 21 унікальний лот. Серед них була і пропозиція Алли Мазур: провести індивідуальний майстер-клас, розповісти, як готуються новини і допомогти записати персональний випуск для переможця. Змагання розгорнулось на сторінці ранкового шоу в Facebook, і щасливим власником лоту став Василь Скородійчук, який запропонував найбільшу ставку.

Як розповів пан Василь,  до участі у благодійному марафоні його підштовхнув 12-ти річний син Арсеній. Саме він дізнався, що в ефірі Сніданку з 1+1 будуть розігрувати лот від Алли Мазур, і запропонував батьку допомогти здійснити мрії важкохворих діток.

Довгоочікувана зустріч відбулась після новорічних свят у головному офісі телеканалу. Переможець приїхав до Києва із столиці Буковинського краю, Чернівців, з величезним букетом білих троянд, вишиванкою та вишуканою прикрасою – герданою.

Алла Мазур гостинно організувала почесному гостю екскурсію каналом. Запросила на своє робоче місце, розказала професійні секрети, допомогла пану Василю підібрати найцікавіші новини для його особистого випуску і яскраво про них розказати. Чернівчанин Василь Скородійчук вирішив розповісти рідним про святкування Маланки на рідній Буковині та впровадження концепції смарт-сіті в місті Івано-Франківськ. А команда ТСН. Тиждень підготувала для його випуску ще й ролик з найемоційнішими кадрами здійснених дитячих мрій. І в результаті – записали персональний випуск переможця у студії 1+1.

 «Знаю, що звертаюся в ефірі до людей щирих і небайдужих. А ця зустріч – цілий букет приємних відкриттів. У нас з паном Василем знайшлося багато схожого. Схоже налаштовані наші діти. Вони обоє вміють відчути біль іншого і кидаються допомагати. Схожі інтереси – були в нашому дитинстві. Пан Василь, як і я, читав у школі вірші зі сцени. І я зрозуміла, чому так легко і швидко він освоївся у нашій новинній студії. Ми з нашими глядачами – люди однієї крові. Нам легко зрозуміти один одного. У нас спільні цінності і бажання. І разом ми точно маємо перемогти,» – ділиться своїми враженнями Алла Мазур.

Після напруженої роботи в студії ведуча запросила пана Василя на тістечка до смачного Ефіру – так називається кав’ярня у офісі 1+1.

А на завершення знайомства – пана Василя чекав приємний сюрприз. Телезірка подарувала сім'ї Скородійчуків книгу Незалежність очима ТСН – з власним побажанням і автографом. І набір сувенірів від телеканалу – для Арсенія і всієї родини.

Більше новин