Скільки коштує не бути «росіянкою» в американському кіно? Марічка Падалко записала ексклюзивне інтерв’ю для YouTube-каналу ТСН з Іванною Сахно

Іванна Сахно в Марічці Падалко розповіла, скільки коштує не бути "росіянкою" в американському кіно.

Українська акторка Іванна Сахно, яка вже багато років живе і працює в Лос-Анджелесі, дала ексклюзивне інтерв’ю ведучій «1+1 Марафон» Марічці Падалко для YouTube-каналу ТСН, в якому розповіла про свою кар’єру в Голлівуді. А ще про головний міф щодо великих голлівудських гонорарів, свої перші ролі, чи грає росіянок в кіно та чому відмовила Netflix.

Зараз киянка Іванна Сахно — зірка серіалу «Зоряні війни: Асока» та фільмів «Тихоокеанський рубіж: Повстання», «Шпигун, який мене кинув», «Пік страху». З початком повномасштабного російського вторгнення акторка публічно засудила війну. Вона два роки активно підтримує Україну – ходить на мітинги, дає інтерв’ю, минулого року стала амбасадоркою United 24. Марічка Падалко запитала, наскільки взагалі в американському колі вітається така активна громадянська позиція?

«Як це сприймається окрім мого бажання, щоб світ почув про Україну, мене не цікавить. Тому що мова йде про дітей, про мій дім. Я відчуваю себе відданою Україні і нашій перемозі. Як це сприймається? Два роки тому це були свіжі новини: люди бачили мужність українців і нашу силу. Вони були дуже натхненні нею. Ця наша сила і мужність продовжується. Але що змінюється у світі це те, що вони звикають до потоку новин. І зараз наша робота – продовжувати говорити. Бачу, що деяких республіканців дратує постійне нагадування про Україну. Але це насправді надихає мене говорити ще голосніше», - говорить Іванна Сахно.

Марічка Падалко запитала українську акторку, чи погоджується грати росіянок в американському кіно?

«У мене є якісь моральні цінності і поняття. Я навіть такого припустити не можу. Зараз в Голівуді все менше і менше репрезентують Росію. Моя команда одразу каже «ні», коли присилають сценарії, в яких пропонують грати росіянок. Я була приєднана до серіалу Netflix, це було ще під час ковіду. Це була роль американки, яка походила з Радянського Союзу. Це була одна з моїх перших великих ролей в серіалі. Зйомки не розпочалися, бо закрилися на ковід. І я зрозуміла, що не можу навіть грати людину з Радянського Союзу. Тому розірвала контракт з Netflix. Через це у мене були деякі проблеми», - відверто каже Сахно.

Марічка запитала, чи довелось Іванні через її відмову заплатити штраф, на що акторка відповіла: «Наступну роботу, яку я роблю з Netflix, я їм винна п’ятдесят відсотків моєї зарплати».

Loading...

Більше новин