Астрологічний прогноз на вихідні: що обіцяють зірки на суботу й неділю та чи варто боятися п'ятницю 13? (розповіла астролог)

Які існують підстави, щоб вважати п'ятницю 13 небезпечним днем та чим будуть корисні субота та неділя?

Здавна на п'ятницю 13 існує безліч забобон – наприклад:

  • Не варто грати весілля, бо шлюб не буде тривалим.
  • Не треба їздити у довгі подорожі, починати нові серйозні справи.
  • Не можна садити нові рослини, бо не будуть зростати.

Та чи стосується це сьогоднішньої, серпневої п'ятниці 13? Чи варто боятися сьогоднішнього дня? Та як в нас за астрологічним прогнозом пройде п'ятниця 13? В студії денного шоу "Твій день" розповіла астрологиня Розалія Романова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ятниця 13: цікаві факти про наймістичніший день серпня

Чи треба боятися п'ятницю 13 та чого від неї очікувати? Астрологиня розповіла:

Не зважаючи на те, що сьогодні п'ятниця 13, день сьогодні добрий і гарний. Насправді що таке 13? Це в сумі 4! А число 4 – це гроші, це здоров'я, це все таке, що можна взяти в руки та віднести з собою. Не треба боятися цього числа не в п'ятницю, не в будь-який день тижня. Сьогодні в нас шостий день за місячним календарем. На небі Місяць, що зростає. Це день дуже легкий, сьогодні треба радіти, співати, зустрічатися. Просто бути в гарному настрої, як і треба наприкінці робочого тижня. 

А що ж треба робити в суботу, аби провести день сприятливо? Розалія Романова пояснила:

Зараз в нас такі дні, що половина сонячного дня – це одна місячна доба, а потім розпочинається нова. Тобто все, що ми казали про п'ятницю, стосується першої половини дня у суботу. А після полудня треба ставати активнішими, більше спілкуватися, але слідкувати за своїми словами! Все, що ви будете одне одному говорити – це буде втілюватися в життя. Символ дня – півень. Він нас пробуджує! Тож ви можете пробудитись в суботу до чогось нового для вас. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший Спас: що святять на Маковея (4 обов'язкові складові кошика в храм на 14 серпня)

Такий день, як в другій половині суботи, буде продовжуватись й в першій половині неділі! А що ж на нас очікує в другій половині останнього дня тижня? Астрологиня зауважила:

Вже після обіду наступає восьма доба за місячним календарем – час трансформації. Він дуже доленосний і може повністю змінити ваше життя! 

Розалія Романова також додала, що ці вихідні дуже сприятливі для подорожей.

А як українці сьогодні ставляться до п'ятниці 13 та чи вірять у забобони дивіться в сюжеті:

Loading...

Більше новин