Астрологічний прогноз на вихідні: що обіцяють зірки на суботу й неділю та чи варто боятися п'ятницю 13? (розповіла астролог)

Твій День

Які існують підстави, щоб вважати п'ятницю 13 небезпечним днем та чим будуть корисні субота та неділя?

Поділитися:

Здавна на п'ятницю 13 існує безліч забобон – наприклад:

  • Не варто грати весілля, бо шлюб не буде тривалим.
  • Не треба їздити у довгі подорожі, починати нові серйозні справи.
  • Не можна садити нові рослини, бо не будуть зростати.

Та чи стосується це сьогоднішньої, серпневої п'ятниці 13? Чи варто боятися сьогоднішнього дня? Та як в нас за астрологічним прогнозом пройде п'ятниця 13? В студії денного шоу "Твій день" розповіла астрологиня Розалія Романова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ятниця 13: цікаві факти про наймістичніший день серпня

Чи треба боятися п'ятницю 13 та чого від неї очікувати? Астрологиня розповіла:

Не зважаючи на те, що сьогодні п'ятниця 13, день сьогодні добрий і гарний. Насправді що таке 13? Це в сумі 4! А число 4 – це гроші, це здоров'я, це все таке, що можна взяти в руки та віднести з собою. Не треба боятися цього числа не в п'ятницю, не в будь-який день тижня. Сьогодні в нас шостий день за місячним календарем. На небі Місяць, що зростає. Це день дуже легкий, сьогодні треба радіти, співати, зустрічатися. Просто бути в гарному настрої, як і треба наприкінці робочого тижня. 

А що ж треба робити в суботу, аби провести день сприятливо? Розалія Романова пояснила:

Зараз в нас такі дні, що половина сонячного дня – це одна місячна доба, а потім розпочинається нова. Тобто все, що ми казали про п'ятницю, стосується першої половини дня у суботу. А після полудня треба ставати активнішими, більше спілкуватися, але слідкувати за своїми словами! Все, що ви будете одне одному говорити – це буде втілюватися в життя. Символ дня – півень. Він нас пробуджує! Тож ви можете пробудитись в суботу до чогось нового для вас. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший Спас: що святять на Маковея (4 обов'язкові складові кошика в храм на 14 серпня)

Такий день, як в другій половині суботи, буде продовжуватись й в першій половині неділі! А що ж на нас очікує в другій половині останнього дня тижня? Астрологиня зауважила:

Вже після обіду наступає восьма доба за місячним календарем – час трансформації. Він дуже доленосний і може повністю змінити ваше життя! 

Розалія Романова також додала, що ці вихідні дуже сприятливі для подорожей.

А як українці сьогодні ставляться до п'ятниці 13 та чи вірять у забобони дивіться в сюжеті:

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю